Стали відомі моделі Toyota, які першими отримають інноваційні твердотільні батареї

Стали відомі моделі Toyota, які першими отримають інноваційні твердотільні батареї Фото: Toyota Prius (media.toyota.co.uk)

Toyota активно тестує гібриди з твердотільними акумуляторними установками. Очікується, що до 2035 року компанія на ринках Західної Європи повністю відмовиться від машин з ДВС.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на CarBuzz.

Автовиробники прагнуть прискорити розробку твердотільних акумуляторів. Для цього Mercedes, Stellantis і Hyundai Group нещодавно об'єднала зусилля з американською компанією-розробником твердотільних акумуляторів Factorial Energy з метою випустити електромобілі з новою технологією акумуляторів протягом наступних п'яти років.

Toyota зі свого боку вже почала тестування технології твердотільних акумуляторів в прототипах гібридних машин. І серійні зразки інноваційних батарей спочатку з'являться на гібридах. Передбачається, що новий тип акумулятора варто чекати на гібридних Toyota Prius, RAV4, Corolla і Highlander в найближчі роки.

Також Toyota почала виробництво першої у світі біполярної нікель-молібденової батареї, яка використовує менше дорогоцінних мінералів і істотно дешевше у виробництві, ніж літій-іонні АКБ. Завдяки цій розробці Toyota розраховує до 2030 року знизити вартість акумуляторів у своїх машинах на 50 відсотків.

Нагадаємо, що Bentley працює над ідеальним розкішним впроваджувачем. Британський люксовий бренд готує автомобіль з максимальним комфортом для пасажирів заднього ряду.

Раніше стало відомо, що Renault займеться переробкою старих автомобілів. На цьому бізнесі французи розраховують заробити 1,1 мільярда доларів.