Перевірка на міцність: новий Toyota Land Cruiser 300 випробували в першому незалежному краш-тесті

Перевірка на міцність: новий Toyota Land Cruiser 300 випробували в першому незалежному краш-тесті Фото: краш-тест Toyota Land Cruiser 300 (ancap.com.au)

Японський позашляховик зазнав випробувань в лабораторії ANCAP. Сумарно машина набрала максимальну оцінку в п'ять зірок.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на сайт організації.

Австралійська компанія ANCAP кілька років тому зрівняла свою оціночну методику зі своїми європейськими колегами з EuroNCAP, тому краш-тести, проведені на іншому кінці планети, можна коректно прирівняти до європейських.

Перевірка на міцність: новий Toyota Land Cruiser 300 випробували в першому незалежному краш-тесті За захист дорослих і дітей позашляховик отримав 89 і 88% зі ста можливих. Незважаючи на настільки значні габарити і високий капот, безпека пішоходів склала 81 з 100 балів. Найнижчу оцінку в 77% отримав комплекс систем активної безпеки машини.

При цьому навіть в базову комплектацію Land Cruiser включені 10 подушок безпеки, адаптивний круїз-контроль, системи автоматичного гальмування в екстреній ситуації і утримання в смузі.

Нагадаємо, що Mitsubishi відродив свій легендарний спортивний бренд. Прототип покликаний показати потенціал майбутніх моделей відродженого бренду.

Раніше повідомлялося, що у США названі переможці конкурсу "Авто року". Серед номінантів немає жодного електромобіля.