Проти снігу та льоду: завод "Антонов" придбав спецтехніку для обслуговування аеродромів

Проти снігу та льоду: завод "Антонов" придбав спецтехніку для обслуговування аеродромів МАЗ-6312 (Фото: bshm.com.ua)

Державне підприємство "Антонов" придбало для своїх потреб дві універсальні машини, головне завдання яких – прибирання злітних смуг від снігу, льоду та інших опадів. Вантажівки МАЗ-6312 оснащені обладнанням українського виробництва.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на Будшляхмаш.

ДП "Антонов" купив дві машини моделі МДКЗ-16 від компанії "Будшляхмаш". В основі машин лежить тривісне шасі МАЗ - 6312 колісної формули 6х4. На вантажному автомобілі встановлений 9,0-кубовий бункер з піскорозкидачем, що забезпечує ширину робочої зони від 3 до 12 м. Щільність посипання при цьому може варіюватися від 0,01 до 0,4 кг на кв. м. За допомогою відвалу можна прибирати сніг, прокладаючи коридор у 2,7-3,0 м.

Проти снігу та льоду: завод "Антонов" придбав спецтехніку для обслуговування аеродромівЦікаво, що в літній час бункер знімається і на його місце встановлюється цистерна для води місткістю 12 тисяч літрів. У такому виконанні ширина робочої зони поливання досягає 20 м, а підметка за допомогою центральної щітки – 2,5 м. Повідомляється, що машина буде обслуговувати переважно злітну смугу. Але її також можна буде побачити при збиранні внутрішніх проїздів на території заводу.

Проти снігу та льоду: завод "Антонов" придбав спецтехніку для обслуговування аеродромівРаніше ми писали, що на українських дорогах з'являться нові світлофори. Стало відомо, що вони будуть регулювати.

Також повідомлялося, що Tesla відкликає півмільйона машин. Причина прихована у звуках, які можуть бути небезпечними для пішоходів.