Вам посилка, розпишіться: Toyota і Lexus відкрили інтернет-магазин на Amazon

Вам посилка, розпишіться: Toyota і Lexus відкрили інтернет-магазин на Amazon Онлайн-магазин Toyota (скріншот: carscoops.com)

Компанії Toyota і Lexus оголосили про відкриття магазину Amazon UK, який працюватимуть цілодобово і без вихідних. В умовах пандемії, коли черги на автомобілі розтягуються на кілька років - крок неоднозначний.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на CarScoops.

Тим не менш обидва японські бренди сповнені оптимізму і заявляють, що власний магазин забезпечить швидкий доступ як до актуальних, так і до нових моделей, а також до запасних частин і аксесуарів.

"Ми завжди думаємо про те, як ми можемо покращити наш сервіс для клієнтів, що включає в себе спрощення та зручність для них, щоб отримати елементи, які вони хочуть для свого автомобіля, коли вони їм потрібні і де б вони не знаходилися", — сказав Роб Джайлс, глава підрозділу Toyota з обслуговування клієнтів у Великобританії.

В даний час Toyota і Lexus знаходяться в процесі складання асортименту, але в кінцевому підсумку запропонують клієнтам тисячі різних товарів: починаючи від гальмівних колодок, двірників, ущільнювачів і закінчуючи рейлінгами на дах і килимками в салон. У магазині також будуть представлені товари марки Gazoo Racing для моделей Toyota GR Sport, включаючи GR Supra, GR Yaris і прийдешнє купе GR86.

Вам посилка, розпишіться: Toyota і Lexus відкрили інтернет-магазин на Amazon

Японський автогігант офіційно підтвердив, що на всі деталі, замовлені в його магазині Amazon, надаються ті ж гарантії, що при покупці у дилерів Toyota або Lexus.

"Це дасть нашим брендам офіційну присутність в одному з найпопулярніших онлайн-магазинів Великобританії, зберігаючи при цьому всі гарантії якості і продуктивності, яких очікують клієнти. Доступний асортимент вражає і швидко розширюється, охоплюючи всі аспекти володіння автомобілем, від швидкозношуваних речей до аксесуарів, які люди можуть з упевненістю підібрати собі".

Відзначимо, що віртуальний магазин на Amazon вже давно є у Hyundai. У минулому році корейський автовиробник оголосив, що розширює свою присутність на платформі Amazon - тепер автомобілі та аксесуари Hyundai зможуть придбати на веб-сайті також покупці з США.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах довгий час найбільш продаваним автомобільним концерном був General Motors. Але за підсумками 2021 року вперше за 90 років компанія поступилася своїми лідерські позиції Toyota.