Так буде з кожним: автозаправки почали переробляти на станції зарядки електромобілів

Так буде з кожним: автозаправки почали переробляти на станції зарядки електромобілів Фото: колишня АЗС у Фулхемі (autoexpress.co.uk)

Shell перетворив одну зі своїх заправних станцій в Фулхемі в центр зарядки електромобілів. У планах компанії перевести на електрику кілька АЗС в поточному році.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на Autoexpress.

Оновлена станція Shell Recharge Fulham тепер обслуговує виключно електромобілі. На ній встановлено дев'ять точок зарядки потужністю 175 кВт кожна. Цікаво, що зарядні пристрої працюють на 100-відсотковій відновлюваній енергії. Для часткового покриття енерговитрат весь дах кафе і магазину при АЗС покриті сонячними батареями.

Так буде з кожним: автозаправки почали переробляти на станції зарядки електромобілів Shell раніше оголосила про плани встановити 50 000 вуличних зарядних пристроїв до 2025 року через свою дочірню компанію Ubitricity, а також обладнати 800 точок швидкої зарядки для електромобілів на автостоянках приблизно за той же час.

Так буде з кожним: автозаправки почали переробляти на станції зарядки електромобілів У планах енергетичної компанії - в найближчі роки переобладнати кілька автозаправок, розташованих в густо населених житлових районах мегаполісів, в станції зарядки електромобілів. Так що АЗС в Фулхемі - це тільки перша ластівка.

Раніше повідомлялося, що Tesla оновила флагманський електромобіль Model S. Флагман отримав нові матричні фари і задні ліхтарі зі зміненою графікою.

Нагадаємо, що оновлений Subaru Forester представлений в Європі. Повнорозмірний кросовер отримав також кілька нових систем активної безпеки.