Матричні фари та новий зарядний роз'єм: Tesla поновила флагманський електромобіль Model S

Матричні фари та новий зарядний роз'єм: Tesla поновила флагманський електромобіль Model S Оновлений седан Tesla Model S (Фото: electrek.co)

В рамках спеціального заходу на Тайвані компанія Tesla представила оновлений седан Tesla Model S. Флагман отримав нові матричні фари і задні ліхтарі зі зміненою графікою, а також зарядний роз'єм стандарту CCS2.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на Electrek.

Tesla почала випуск оновленої версії Model S всього шість місяців тому - з абсолютно новим інтер'єром, зміненим зовнішнім декором і оновленою силовою установкою.

Матричні фари та новий зарядний роз'єм: Tesla поновила флагманський електромобіль Model S

Ось чому було дивно побачити нову версію флагманської моделі. На опублікованих фотографіях видно, що хоча форма передньої оптики не змінилася, малюнок фар став іншим - швидше за все в них реалізована вдосконалена матрично-проекційна технологія. Тим більше, що вона вже реалізована в "молодших" електрокарах Model 3 і Model Y.

Злегка змінена корми машини, у якої прибрали хромовану окантовку над номером, хизується новими ліхтарями. Окремо відзначимо зарядний роз'єм стандарту CCS2 замість оригінального Supercharger. Це пов'язано з тим, що Tesla прийняла рішення допустити електромобілі інших марок на фірмові зарядні станції - машини з роз'ємом цього типу вже поставляються на європейський ринок.

Матричні фари та новий зарядний роз'єм: Tesla поновила флагманський електромобіль Model S

Очікується, що оновлені седани Tesla Model S вже найближчим часом почнуть випускатися на американському заводі компанії у Фремонті. Вони будуть поставлятися на міжнародні ринки відповідно до стандарту CCS. Однак, зміни в дизайні торкнуться також версії моделі, призначеної для ринку Північної Америки.

Нагадаємо, що німецький таксист проїхав півтора мільйона кілометрів на Tesla Model S. Наступний рубіж-подолати на електрокарі Мільйон миль або 1,61 млн км.