Усі області та Крим. В Україні розширили карту туристичних магнітів

Усі області та Крим. В Україні розширили карту туристичних магнітів Фото: Краєвид в Ужгороді (pixabay.com)

На туристичній карті України побільшало "магнітів" – найцікавіших локацій та об'єктів, які приваблюють мандрівників. Їх перелік оновило Державне агентство розвитку туризму України.

Розширений список налічує 170 визначних туристичних місць із усіх 25 регіонів України, в тому числі Криму, повідомили TRAVEL РБК-Україна у прес-службі ДАРТ.

Найбільше цікавих локацій можна знайти у семи західних регіонах – 61 об’єкт культурної, релігійної та історичної спадщини.

Водночас у 5 центральних областях зосереджені 32 привабливих для туристів локацій, включаючи вісім заповідників та національних природних парків.

На півдні – у чотирьох областях та Криму – знаходиться 31 "туристичний магніт" – переважно культурно-туристичні та природні локації.

На півночі України можна знайти 27 привабливих для туристів місць – насамперед, природні парки та заповідники.

У трьох східних областях, які наразі є частково окупованими та перебувають під постійними обстрілами, налічується 20 туристичних магнітів.

Усі області та Крим. В Україні розширили карту туристичних магнітівІнфографіка: Туристичні магніти в Україні (надана РБК-Україна)

Список привабливих для туристів місць у ДАРТ будуть розширювати.

"2023 рік для туристичної галузі України став роком внутрішнього туризму. Завдяки українцям, які продовжують подорожувати і відпочивати у своїй країні, туристична галузь може функціонувати та сплачувати податки. Щоб стимулювати внутрішній ринок подорожей, ми разом з представниками місцевої влади, активним бізнесом та регіональними асоціаціями розширили карту туристичних магнітів. Впевнена, що саме ці дестинації якнайкраще презентують нашу історію, культурну та релігійну спадщину як для самих українців, так і для іноземців", – зазначила голова ДАРТ Мар'яна Олеськів.

Карту туристичних магнітів України можна роздивитися за посиланням.

Раніше ми розповідали, як змінилося ставлення українців до подорожей під час війни.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.