SkyUp почав літати на евакуйованому з "Борисполя" літаку: деталі

SkyUp почав літати на евакуйованому з "Борисполя" літаку: деталі Фото: Літак SkyUp (gettyimages.com)

Українська авіакомпанія SkyUp почала виконувати рейси на літаку Boeing 737-800, який вдалося евакуювати з аеропорту "Бориспіль" 4 квітня 2023 року.

Авіалайнер українського лоукостера тепер літає на замовлення авіакомпанії Air Moldova, повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на профільне видання avianews.com.

Літак SkyUp із реєстрацією UR-SQP більше року залишався у найбільшому аеропорту України. Це був єдиний авіалайнер у флоті авіаперевізника, який не встигли вивезти за межі України до початку широкомасштабного російського вторгнення.

4 квітня 2023 року літак піднявся в небо з аеропорту "Бориспіль" та приземлився в румунському аеропорту Яси. Евакуацію проводили в атмосфері таємності. В авіакомпанії не коментують подробиць вивезення авіалайнера.

За даними онлайн-радару Flightradar24, 27 квітня Boeing 737-800 UR-SQP вилетів з Ясс до Кишинева. Тепер літак виконує рейси до міст Європи на замовлення молдавської авіакомпанії Air Moldova.

SkyUp почав літати на евакуйованому з "Борисполя" літаку: деталіФото: Літак виконує рейси для Air Moldova (wikimedia.org/Eric Salard)

Після 24 лютого 2022 року лоукостер SkyUp змінив модель роботи. Раніше авіакомпанія здійснювала власні регулярні та чартерні рейси, а після початку війни надає літаки разом із екіпажами у мокрий лізинг іншим авіакомпаніям, яким бракує власних літаків.

Нагадаємо, ми писали, SkyUp почала перевозити керівництво України під час закордонних візитів.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.