Негайна евакуація з розселенням. Куди звертатися, щоб виїхати із зони затоплення

Негайна евакуація з розселенням. Куди звертатися, щоб виїхати із зони затоплення Фото: Евакуація від фонду "Восток SOS" (vostok-sos.org)

У зв'язку з підривом російськими військовими Каховської ГЕС триває негайна евакуація жителів деяких населених пунктів на Херсонщині. Благодійний фонд "Восток SOS" допомагає виїхати та поселитися у шелтери.

Евакуація безплатна для всіх охочих, повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на повідомлення фонду.

Почалася негайна евакуація жителів сіл Миколаївка, Ольгівка, Львове, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Придніпровське, Садове, та частково міста Херсон – острова Корабел.

Зазначається, що благодійний фонд "Восток SOS" організовує безоплатну централізовану та адресну евакуацію, зокрема й із подальшим розселенням у шелтери для представників маломобільних груп населення.

"Ми допомагаємо виїхати й самотнім, родинам, людям з інвалідністю, представникам маломобільних груп населення, особам із дітьми та тваринами. Потурбуйтеся про оточуючих: близьких, друзів, знайомих і сусідів. Ваша небайдужість може врятувати життя", – закликають в організації.

Негайна евакуація з розселенням. Куди звертатися, щоб виїхати із зони затопленняЗаписатися можна за номером гарячої лінії, що працює з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0800 332 614. Отримати консультацію та записатися на евакуацію можна також у месенджерах: +38 099 710 48 72 (Viber); +38 096 108 60 48 (Telegram).

Через підрив каховської ГЕС проводять евакуацію, під загрозою затоплення перебувають 80 населених пунктів.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.