ua en ru

Відео Imagine Dragons про хлопчика Сашу з-під Миколаєва номіновано на MTV Video Music Awards

Відео Imagine Dragons про хлопчика Сашу з-під Миколаєва номіновано на MTV Video Music Awards Відео Imagine Dragons номінували на премію MTV (Колаж Styler)

Відеокліп на пісню Crushed гурту Imagine Dragons потрапив до списку номінантів на престижну музичну премію MTV VIDEO Music Awards. Робота буде представлена в номінації Найкраще відео із соціальним посланням - Video for Good.

Що відомо про цей кліп і про що там мова – читайте у матеріалі нижче.

Про що кліп Imagine Dragons

Кліп гурту Imagine Dragons на пісню Crushed був знятий у селищі Новогригорівка Миколаївської області. Цей населений пункт був у російській окупації п'ять місяців і майже повністю зруйнований.

Головним героєм кліпу став 14-річний хлопчик Сашко, який через російське вторгнення втратив свій будинок. Дитина вижила завдяки тому, що ховалась у бомбосховищі, звідки вона вибралася лише тоді, коли до селища зайшли українські військові.

Посилання цієї відеороботи - стійкість дитини та віра у швидку перемогу. Наприкінці відео з'являються слова: "Саша та його родина сподіваються відновити свій будинок. Як і багато інших. Вони все ще тут".

Режисером короткометражки став Тай Арнольд, друг UNITED24 та автор багатьох популярних відеокліпів. Його головне посилання - підтримати напрям "Відновлення України".

Арнольд уже багато років співпрацює з Imagine Dragons і під час гуманітарної місії він познайомився із Сашком у Новогригорівці, куди привіз допомогу. Так народилася ідея відео.

До речі, наприкінці червня 2023 року будівельники розпочали відновлення будинку Сашка та його родини.

Список усіх номінантів Video for Good

Alicia Keys - If I Ain't Got You (Orchestral)

Bad Bunny - El Apagón - Aquí Vive Gente

Demi Lovato - Swine

Dove Cameron — Breakfast

Imagine Dragons - Crushed

Maluma - La Reina

Як проголосувати за відео з Сашком

Особливістю цієї премії є те, що переможців визначають глядачі. Потрібно зайти на сайт MTV, вибрати потрібну категорію та проголосувати за переможця – ось за цим посиланням.