ua en ru

"Шлях поколінь": фільм про Донбас, що змінює свідомість. Коли прем’єра в Україні?

"Шлях поколінь": фільм про Донбас, що змінює свідомість. Коли прем’єра в Україні? Коли в Україні відбудеться прем'єра фільму про Донбас Шлях поколінь (колаж: Styler)

Фільм про життя, про жагу до свободи і волю українського народу впродовж багатьох років. Він знятий на реальних подіях. Донбас, Київ, Волинь - реальність яка перетворилась на кінострічку.

РБК-Україна (проект Styler) дізнався, коли на екрани вийде фільм про події на Донбасі "Шлях поколінь", прем’єра якого, мала б відбутися ще у 2021 році.

При підготовці матеріалу було використано джерела: Instagram Михайла Ухмана.

Історія фільму Шлях поколінь

Цю стрічку вже бачили в Америці, Канаді та Європі, але не бачили в Україні. З 12 жовтня українці нарешті зможуть побачити фільм, який викликав непередавані почуття у закордонних глядачів.

Реальна історія, реальна війна, справжня техніка у кадрі та робота військової розвідки - це не просто фільм, це історія нашої держави.

"Шлях поколінь": фільм про Донбас, що змінює свідомість. Коли прем’єра в Україні?

Скріншот з офіційного трейлера "Шлях поколінь"

Зйомки проходили у 2020 році на Донбасі безпосередньо в зоні бойових дій, а також у Києві та на Волині.

Важливою частиною фільму стали ветерани та військові, які сьогодні боронять Україну від російських нападників.

Сам режисер називає цей фільм про війну і любов, який варто побачити не лише дорослим, а ще й школярам старших класів. Це варто зробити, оскільки ми всі маємо знати глибше історію війни з російськими загарбниками.

До того частина коштів з показу цієї кінострічки піде на допомогу Збройним Силам України.

Сюжет фільму

В центрі сюжету показані події 2014 року, що дуже стрімко розгорталися у Донецькій області. Бойові завдання захисників та жорстокі бойові дії.

Історія жахлива, але реальна. Оскільки у стрічці головним героєм є хлопець, на ім’я Назар - це молодий програміст, для якого війна на Донбасі - це інше життя, яке не стосується нього.

Але одна ніч у лісі повністю змінює життя Назара. Уві сні до хлопця приходить український воїн з минулого, що воював у цьому місці проти наших ворогів.

Між ними відбувається непроста розмова, яка закидає головного героя в минуле і назавжди змінює майбутнє хлопця, де на нього чекає запекла боротьба з ворогом.

Та складність у тому, що перед Назаром постає складний вибір - стати на захист рідної країни, яка опинилась у ворожому вогні, або залишитися поруч з вагітною дружиною, яка також розраховує на його допомогу.

Режисер фільму Михайло Ухман закликає українців відвідати прем’єру, оскільки це дуже важливо для всього народу. А також допоможе зібрати кошти для українських військових, що і досі перебувають у справжньому пеклі на Донбасі та в інших регіонах України.

"Шлях поколінь": фільм про Донбас, що змінює свідомість. Коли прем’єра в Україні?"Шлях поколінь": фільм про Донбас, що змінює свідомість. Коли прем’єра в Україні?Скріншоти з офіційного трейлера "Шлях поколінь"