ua en ru

Ось що змушує чоловіка закохуватися. Дивні, але правдиві причини

Ось що змушує чоловіка закохуватися. Дивні, але правдиві причини Чому чоловіки закохуються (фото: freepik)

Закохуватися чоловіків змушують не тільки жіночі принади і смачний борщ. Насправді є ряд психологічних потреб, які вони задовольняють таким чином.

Про це пише Telegram Краса. Здоров'я. Стосунки.

Потреба захищати

У чоловіків закладена первісна глибока потреба захищати близьких людей. Тому він закохується в жінку, яка дозволяє йому стати героєм. Звичайно, жінки зараз дуже самостійні, але не варто все брати на себе.

Тож якщо хочете, щоб бажаний для вас чоловік прагнув бути поруч з вами, дозвольте собі побути іноді слабкою. Дайте йому відчуття, що він може розв'язати ваші проблеми, допомогти вам.

Потреба свободи

Як би це парадоксально не звучало, але чоловік закохується в жінку, яка дає йому відчуття свободи.

Чоловік не має сприймати жінку як окови на ногах. Навпаки, він має відчувати, що вона самодостатня, щаслива і не має в ньому потреби. Лише тоді він боїться її втратити і закохується.

Якщо вам потрібен чоловік, відпустіть його. Він зрозуміє, що хоче бути з вами і повернеться. А якщо ні - не дуже вам такий чоловік і потрібен.

Потреба бути значимим

Чоловікам необхідно знати, що їх поважають і цінують, відчувати, що їх вчинки мають сенс. Жінка, яка хвалить партнера за його дії та захоплюється його вчинками, дає йому відчуття значимості.

Коли його зусилля цінують, він прагне зробити ще більше. Чоловік закохується в жінку, коли вкладає в неї час, гроші, зусилля.

Потреба в комфорті

Всередині кожного чоловіка живе дитина, яка потребує острівця безпеки. Якщо чоловік поряд з жінкою почуває себе безпечно та комфортно, він перестає думати про стосунки і просто насолоджується ними.

У нього з’являється відчуття, що ця жінка створена саме для нього. Йому з нею затишно і нікуди бігти не потрібно, бо все що треба - поруч. Тоді непомітно для себе він закохується.