ua en ru

Минуле піднесе сюрпризи цим знакам Зодіаку у квітні

Минуле піднесе сюрпризи цим знакам Зодіаку у квітні Ці знаки Зодіаку отримають сюрпризи з минулого у квітні (Колаж РБК-Україна)

Гороскоп на квітень розповість, кому з представників зодіакального сузір'я минуле може завдати несподіваного візиту чи сюрпризів. Можливо, хтось із тих людей, яких ви залишили позаду, знову з'явиться у вашому житті.

Кому зі знаків Зодіаку варто приготуватися до зустрічі зі своїм минулим, розповідає РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на Spiritualify.

Терези

Зірки цього місяця принесуть вам луну минулих уроків, запрошуючи вас поринути у мудрість і врівноваженість. Історія може поплескати вас по плечу, закликаючи не відвертатися, а протистояти тому, що залишилося невирішеним. Якщо вас лякають тіні минулих років, пам'ятайте - це ваш момент піднятися значно вище.

Зараз ваша життєва подорож у ваших руках, ви прокладаєте курс до спокою та самореалізації. У ваших силах повернути у своє життя мир, радість та щастя. Але спочатку доведеться пройти акт прощення та відпускання. У вас є спокуса поринути у зневіру, будьте пильні. Приймайте виклики віч-на-віч, без зарозумілості та нерішучості.

Скорпіон

Відлуння минулого можуть проникати у ваше сьогодення поступово. Однак це не привід повернутися до старих ролей чи переграти заїжджені сценарії. Космос підштовхує вас до трансформації, запрошуючи відкинути минуле і здобути силу любові до себе. Визнайте, де ви перебуваєте сьогодні й нехай минуле стане для вас сходинкою у майбутнє.

Майбутня подорож може здатися лякаючою, але уявіть свій тріумф, який чекає на вершині ваших устремлінь. Якщо виникнуть перешкоди, розглядайте їх не як бар'єри, а як запрошення піднятися, адаптуватися та стійко подолати шторм.

Риби

У квітні цього року у вас відкриється глава, в якій ви зіткнетеся з тінями минулого, що затягнулися. Особливо з тими моментами, які спричинили вам біль або якими ви особливо цінуєте. Вас мучить невирішений гнів і доки ви від нього не звільнитесь, вперед рухатися у вас не вийде.

Встаньте на шлях самовдосконалення, це дозволить відкрити двері для чогось абсолютно нового у вашому житті. Це зусилля вас сильно лякатиме, але саме воно допоможе розвинути вашу самооцінку, розкриє ваші сильні сторони та дозволить усвідомити безмежність вашого потенціалу.