ua ru

Загроза залишається. Гуменюк назвала кількість ворожих ракетоносіїв у Чорному морі

Загроза залишається. Гуменюк назвала кількість ворожих ракетоносіїв у Чорному морі Фото: речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк (Владислав Красінський, РБК-Україна)

Росія станом на ранок 19 березня вивела на бойове чергування у Чорне море 9 своїх кораблів. Серед них два надводні ракетоносії, загальний залп яких 16 "Калібрів".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на начальницю Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк в ефірі телемарафону.

"У Чорному морі вони тримають у безпечному для себе районі, вираховуючи понад 100 морських мін, щоб не бути ураженими нашою зброєю.Також спостерігається згортання операції пошукової, де відбувся повітряний інцидент, вони там дещо вишукували. Погода і глибини не сприяють продовженню цих робіт", - зазначила Гуменюк.

Речниця зазначила, що присутність ракетоносіїв у Чорному морі може свідчити про загрозу точкових ракетних ударів. За її словами, ворог намагається знайти тактику, адже масовані ракетні удари не дають РФ очікуваних результатів завдяки українській ППО.

Гуменюк додала, що, як правило, окупанти активізують ракетні атаки, коли не мають успіху на землі.

Нагадаємо, раніше Наталія Гуменюк попереджала, що, попри зменшення кількості ворожих ракетоносіїв у Чорному морі, небезпека удару залишається високою.

Також зазначимо, що після збиття російськими літаками дрону США у Чорному морі зафіксували нетипову для ворога активність.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна - www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.