"Українська команда" посилила 33-й штурмовий полк потужним генератором, - Палатний
Артур Палатний повідомив про передачу генератора 33 ОШП (скрін з відео)
Волонтери "Української команди" передали великий генератор бійцям 33 окремого штурмового полку на один з найважливіших напрямків.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook керівника волонтерського штабу Артура Палатного.
За його словами, надійне енергопостачання на фронті є не менш важливим за зброю та зв'язок.
"Надійне енергопостачання для наших захисників - така ж необхідність, як зброя та зв’язок. "Українська команда" передала потужний генератор на 16 кіловат бійцям 33 окремого штурмового полку", - написав Артур Палатний.
Він зазначив, що завдяки волонтерській допомозі бійці матимуть перевагу над ворогом.
"Ці хлопці стримували ворога під Покровськом, вели бої на Курщині, а зараз стійко захищають один з найскладніших напрямків. Упевнений: завдяки нашій допомозі вони матимуть перевагу над ворогом і зможуть ще краще виконувати бойові завдання", - сказав Палатний.
Підтримка ЗСУ від "Українаської команди"
Раніше повідомлялося, шо вартість допомоги, яку "Українська команда" з 2022 року передала військовим та цивільним, вже перевищує пів мільярда гривень.
Зокрема, волонтери передали на передову 4000 безпілотників різних типів, понад 600 генераторів і зарядних станцій та інше.
Також повідомлялося, що нещодавно "Українська команда" передала ще один великий генератор потужністю 24 кіловат 5 окремій штурмовій Київській бригаді.