ua ru

САП зареєструвала провадження щодо подруги Резніченка, яка отримує мільярди на будівництво

САП зареєструвала провадження щодо подруги Резніченка, яка отримує мільярди на будівництво Фото: Валентин Резніченко (facebook com)

Прокурори САП зареєстрували провадження про близьку подругу керівника Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка, чиїй компанії виділили 1,5 млрд гривень на дороги в області.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу САП у відповідь на запит УП.

"Прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за результатами опрацювання інформації оприлюдненої у журналістських розслідуваннях "Фітнес-тренерка на мільярд. Як компанія близької подруги керівника Дніпропетровської ОДА стала найбагатшою під час війни" та "Велика відбудова. Керівник Дніпропетровщини платить бюджетні мільярди своїй супутниці - розслідування", до Єдиного реєстру досудових розслідувань 02.11.2022 внесено відомості про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених:

  • ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, - ред.),
  • ч.2 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, або у великому розмірі, - ред.) КК України", - йдеться в відповіді.

Досудове розслідування доручили детективам НАБУ.

Сам Резніченко на розслідування поки публічно ніяк не відреагував.