Росія атакувала "кінотеатр" в центрі Конотопа, всередині можуть бути люди
Фото: Росія вдарила по центру Конотопа, коли там перебували люди (wikipedia)
Сьогодні, 24 червня, Росія атакувала центр Конотопа. Попередньо, "приліт" відбувся по кінотеатру.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пост мера Конотопа Артема Семеніхіна у Telegram.
Мер міста Семеніхін повідомив про ймовірний приліт по кінотеатру. За його словами, всередині могли бути люди, вже відомо про поранених.
"Поряд діти!", - написав він.

Фото: мер Семеніхін показав наслідки обстрілу (t.me/SemenikhinArtem)
За його словами, поранення отримали щонайменше двоє людей. Один чоловік перебуває у важкому стані.
Варто зазначити, що йдеться про Конотопський міський центр культури і дозвілля "Кінотеатр "Мир", розташований у самому центрі Конотопа, навпроти міської ради.
За словами Семеніхіна, удар "Шахедами" відбувся саме тоді, коли діти поблизу кінотеатру гралися біля фонтану.
Це не перші звірства окупантів у Конотопі. Нещодавно Росія вдарила по депо у місті, загинула людина. Поранені залізничники.
Раніше РБК-Україна повідомляло, що унаслідок чергової атаки місто залишилось без світла та води. Росіяни вдарили по інфраструктурному об'єкту Конотопа.