ua en ru

Подоляк заявив, що Росія вже готова тікати з Криму

Подоляк заявив, що Росія вже готова тікати з Криму Фото: радник глави Офісу президента Михайло Подоляк (Віталій Носач, РБК-Україна)

Звільнення Криму - це питання часу, і Росія піде звідти, щойно півострів перейде під повний вогневий контроль України.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, повідомляє РБК-Україна з посиланням на ефір телемарафону.

За його словами, Росія вже готова тікати.

"Якщо ми звільняємо територію Луганської, Донецької чи Запорізької області, то Крим переходить під тотальний вогневий контроль України. Я не зовсім розумію, що робитимуть там росіяни. Вони ж розумітимуть, що треба тікати", - сказав Подоляк.

Він наголосив, що Україні потрібно звільнити всі території заради майбутнього дітей.

"Не треба, щоб наші діти, які сьогодні сидять у бомбосховищах, через 3-5 років заплатили ще одну ціну. Щоб вони потім помирали за право держави існувати. Тому ми сьогодні підписали такий "контракт" - чи ми сьогодні сягаємо кінця, і тоді наші діти живуть у крутій країні, чи ми маємо шукати собі інше місце у житті, бо тоді України не буде”, - сказав Подоляк.

У четвер, 5 січня, Збройні сили України завдали удару по пункту дислокації російських військових біля Криму. До лікарень потрапили до сотні окупантів.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.