ua en ru

Нудна маячня: у Польщі поставили на місце Медведєва, який заявив про "непотрібну Україну"

Нудна маячня: у Польщі поставили на місце Медведєва, який заявив про "непотрібну Україну" Фото: Дмитро Медведєв, заступник голови Ради безпеки РФ (facebook.com)

Слова заступника голови Радбезу РФ Дмитра Мєдвєдєва про "непотрібну Україну" є черговою нісенітницею. Оскільки всі чудово знають, як українці протистоять агресору.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на представника уряду Польщі з питань безпеки інформаційного простору Станіслава Жарина, якого цитує Polsat News.

"Та сама давня маячня від Медведєва. Він як заїжджена платівка. Нічого нового в його витворі немає. Нудно...Насправді ця "нікому не потрібна Україна" чудово протистоїть російському вторгненню", - зазначив Жарин.

Він додав, що такими дописами російський чиновник намагається приховати докази невдач РФ в Україні.

Що сказав Медвєдєв

Нещодавно заступника голови Радбезу РФ Дмитро Мєдвєдєв у соцмережі написав, що Україна нібито "зникне, тому що вона нікому не потрібна".

При цьому він додав, що Польща візьме участь у так званому "передбачуваному розділі України".

"Така Україна не потрібна нікому на планеті. Саме тому її не буде", - заявляв Мєдвєдєв.

Нагадаємо, раніше Медведєву примарилися загрози для Росії аж "до кордонів Польщі", тож він заявив про бажання їх "відсунути".

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна – www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.