Новий рекорд України та свiту встановлено

Такого в Українi ще не було! На сторiнки нацiональної "Книги рекордiв" потрапила компанiя, яка поставила рекорд iз випуску найбiльшої у свiтi кiлькостi власних газет та журналiв українською мовою. Назва цiєї компанiї -- "Експрес Медiа Груп".

На урочисту церемонiю з нагоди становлення свiтового рекорду приїхав офiцiйний представник "Книги рекордiв України" Iгор Пiдчiбiй, який вручив диплом, що пiдтверджує рекорд i є свiдченням загального визнання.

"Лише у серпнi цього року з полiграфiчного комплексу "Експрес Медiа Груп" вийшло у свiт 5 мiльйонiв 16 тисяч 931 примiрник україномовних газет та журналiв. Хочу зазначити, що продають їх не лише в Українi, а загалом у 18-ти країнах свiту, -- заявив Iгор Пiдчiбiй. -- Провiвши експертизу рекорду, ми встановили, що саме "Експрес Медiа Груп" випускає найбiльшу в Українi та свiтi кiлькiсть власних газет i журналiв, надрукованих українською мовою".

Зi слiв Iгоря Пiдчiбiя, "Книга рекордiв України" реєструє лише справдi унiкальнi досягнення. "I дуже приємно, коли цi досягнення є нацiональними, такими, що прославляють нашу країну, -- каже Iгор Пiдчiбiй. -- Рекорд "Експрес Медiа Груп" якраз належить до цiєї категорiї".

Для довiдки

ТзОВ "Експрес Медiа груп" є видавцем понад десяти видань рiзного профiлю.
Серед них -- "Експрес", "Добрий лiкар", "Пост-Поступ", "Порадник господаря",
"Вiсник пенсiонера" та iншi.

On Top
Продолжая просматривать www.rbc.ua, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Пропустить Соглашаюсь