ua en ru

У Мексиці після футбольного матчу сталася стрілянина: 11 загиблих, 12 поранених

У Мексиці після футбольного матчу сталася стрілянина: 11 загиблих, 12 поранених Ілюстративне фото: у Мексиці після футбольного матчу сталася стрілянина (GettyImages)

У мексиканському місті Саламанка група озброєних нападників здійснила збройний напад на футбольному полі після завершення матчу. Внаслідок атаки загинули щонайменше 11 людей, ще 12 осіб дістали поранення.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Що відомо про напад

Інцидент стався одразу після футбольного матчу. За словами мера Саламанки Сесара Прієто, серед постраждалих є жінка та дитина. Він охарактеризував подію як серйозний соціальний зрив та наголосив, що місто переживає черговий сплеск насильства.

"Цей інцидент посилює хвилю насильства, яку ми, на жаль, переживаємо в штаті, і особливо в Саламанці. Злочинні угруповання намагаються підкорити владу, чого їм не вдасться", - заявив Прієто.

Реакція влади та розслідування

Прокуратура штату Гуанахуато повідомила про початок офіційного розслідування. Мотив нападу наразі залишається невідомим. Правоохоронці координують дії з муніципальними, регіональними та федеральними органами влади для посилення безпеки та розшуку нападників, які втекли з місця події.

Ситуація з безпекою в регіоні

Штат Гуанахуато вважається одним із найнебезпечніших у Мексиці. Наразі основні зусилля сил безпеки зосереджені на патрулюванні району, захисті місцевих мешканців і встановленні осіб, причетних до нападу.

Мер Саламанки висловив упевненість, що правоохоронним органам вдасться ідентифікувати нападників і притягнути їх до відповідальності.