Італійка Вірер виграла стартову гонку етапу Кубка світу з біатлону в Швеції

Італійка Вірер виграла стартову гонку етапу Кубка світу з біатлону в Швеції Фото: Доротея Вірер виграла другу гонку в сезоні (facebook.com/DoroWierer)

Перемогою італійської біатлоністки Доротеї Вірер завершилися перші змагання серед жінок на етапі Кубка світу 2022/23 у шведському Естерсунді.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати перегонів.

Бронзова медалістка Пекіна-2022 виграла індивідуальну гонку. 32-річна спортсменка подолала 15-кілометрову дистанцію за 41:19,6 хвилин.

Вірер закрила всі мішені на чотирьох вогневих рубежах. У швидкості вона ще й випередили співвітчизницю Лізу Віттоцці. Та теж відстрілялася без промахів, але відстала від переможниці на понад 25 секунд. Доповнила подіум німкеня Деніз Германн-Вік із одним промахом.

Найкращою серед українок стала Олена Білосюк. Досвідчена біатлоністка вибила всі 20 мішеней, але в швидкості програла Вірер майже 5 хвилин. Як наслідок, українка посіла лише 32-ге місце.

До топ-40 потрапили ще дві українки – Юлія Джима та Анастасія Меркушина. Кожна з них промахнулася двічі. Найгірше виступила Любов Кип'яченкова. Із чотирма пострілами в "молоко" вона фінішувала у восьмому десятку.