ua en ru

"Є позитивні новини". Тренер Маліновського розповів про повернення українця після травми

"Є позитивні новини". Тренер Маліновського розповів про повернення українця після травми Фото: Руслан Маліновський тренується з "Дженоа" (instagram.com/malinovskyi_18)

Наставник італійської "Дженоа" Патрік Вієйра розповів місцевим ЗМІ про те, як почувається український легіонер клубу Руслан Маліновський та коли можна очікувати його повернення на поле.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Tuttomercatoweb.

З початку року український півзахисник вже працює на тренуваннях команди. Проте він ще не потрапляв до заявки "Дженоа" на матчі.

"Руслан тренується з командою, прогресує щодня. Він розвивається та покращується – це позитивні новини. Але не слід забувати, що він відновлюється після дуже важкої травми, тому форсувати події ризиковано, – зазначив тренер. – Він ще недостатньо готовий до повноцінного повернення і в найближчих матчах ми на жаль не можемо на нього розраховувати".

Після 26-ти турів Серії А "Дженоа" йде в таблиці на 12-му місці, маючи в активі 30 очок. Відставання від зони єврокубків становить 15 пунктів, відрив від зони вильоту – 9. У неділю, 2 березня, команда з Генуї зіграє з аутсайдером – "Емполі", кольори якого захищає інший українець – Віктор Коваленко.

Травма Маліновського: що відомо

31-річний півзахисник зазнав моторошного ушкодження 21 вересня 2024 року в матчі 5-го туру Серії А проти "Венеції". Медики виявили в нього вивих гомілкостопного суглобу та перелом малогомілкової кістки.

Уже наступного дня футболіст був прооперований. Тоді ж лікарі назвали орієнтовні терміни його відновлення – від трьох місяців. Лише в січні поточного року українець відновив тренування з м'ячем. Зараз у "Дженоа" він займається з футболістами в загальній групі, що дозволяє сподіватися на скорий вихід на поле в офіційному поєдинку.

У нинішньому сезоні Маліновський встиг провести за клуб 6 матчів у всіх турнірах, у яких віддав одну результативну передачу. У лавах збірної України зіграв на старті Ліги націй 10 хвилин проти Албанії та 12 – проти Чехії.