"Чорноморець" на виїзді виграв у "Кривбасу"

"Чорноморець" на виїзді виграв у "Кривбасу" Фото: "Чорноморець" на виїзді виграв у "Кривбасу" (facebook.com/upl.ua.official)

Перемогою для одеського "Чорноморця" завершилася поїздка до Кривого Рогу на матч 22 туру чемпіонату України проти "Кривбасу".

На 40-ій хвилині рахунок був відкритий "Чорномерцем". Перший гол забив нападник Данило Алефіренко.

Однак у другому таймі "Кривбас" зміг протягом перших чотирьох хвилин спочатку зрівняти рахунок, а потім і вирватись вперед. На 58-хвилині півзахисник одеського "Чорноморця" Максим Брагар намагався вибити м'яч з пустих воріт. Однак ще сильніше зарядив його у власні ворота.

Через чотири хвилини Максим Луньов отримав м'яч. Він рухався до воріт суперника, але різко змінив напрямок руху та ударом з-за меж штрафного майданчика суперника вразив ворота "Чорноморця".

Вже на 66-ій хвилині одесит Орест Кузик зробив рахунок 2:2.

На 75-ій хвилині Алефіренко оформив дубль та здобув першу в останніх чотирьох матчах перемогу для "Чорноморця".

Матч закінчився рахунком 2:3 на користь "Чорноморця". Таким чином одесити зможуть вийти із зони вильоту, та займуть 11-у сходинку УПЛ.