Бьо-молодший тріумфував у гонці переслідування на батьківщині

Бьо-молодший тріумфував у гонці переслідування на батьківщині Фото: Йоганнес Бьо знову не мав рівних на трасі (facebook.com/johannesthingnesboe)

Домінантною перемогою норвезького біатлоніста Йоганнеса Бьо завершилася друга індивідуальна гонка на етапі Кубка світу 2022/23 в передмісті Осло.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати перегонів.

Зірковий спортсмен виграв персьют у Гольменколлені. Дистанцію на 12,5 кілометрів він пройшов за 32:34,0 хвилини.

На чотирьох вогневих рубежах Бьо-молодший припустився лише одного промаху. Він не закрив одну з мішеней під час третьої стрільби. На понад 30 секунд норвежець випередив французького біатлоніста Фійона Майє. Третім фінішував ще один господар траси – Легрейд (1 постріл мимо).

Найкращим серед українців став Артем Прима. Він схибив на кожному з перших трьох рубежів, але влучно стріляв на останньому. Зрештою, це вкупі зі швидкістю дозволило фінішувати на 37-й сходинці.

Антон Дудченко без промахів примудрився відстати на чверть хвилини (39-те місце). Найгіршим натомість став Богдан Цимбал. Уродженець Сум 5 разів поцілив у "молоко" та завершив перегони на 53-й позиції.