ua en ru
STYLER » Експерти » Інфекціоністи » Ольга Голубовська

Ольга Голубовська

Інфекціоністи
інфекціоніст, Заслужений лікар України

Інфекціоніст, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, президент Громадської організації "Всеукраїнська асоціація інфекціоністів".

Основні напрямки наукової діяльності: питання організації медичної допомоги хворим на інфекційні хвороби, проблеми вірусних гепатитів, дифтерії, грипу, медицини подорожей та хвороб мандрівників, тропічної медицини, нейроінфекцій, ультразвукової діагностики при інфекційних хворобах, ВІЛ-інфекції, коронавірусної хвороби.

Ольга Анатоліївна є організатором і головою оргкомітету багатьох науково-практичних конференцій з міжнародною участю, бере активну участь з доповідями у заходах ВООЗ, численних науково-практичних конференціях за межами України. Регулярно з'являється у якості запрошеного експерта в телеефірах та у ЗМІ.

Автор більш як 230 наукових робіт, з них - 4 підручники, 5 навчальних посібників, наукова монографія "Малярія", 18 навчально-методичних статей і тез, має 10 патентів, в тому числі 1 патент України.

Освіта

Національний медичний університет імені О. О. Богомольця


Публікації автора