ua ru
РБК-Україна » Курси валют » Курс рубля в Україні на 08.06.2023

Курс рубля в Україні на 08.06.2023

СЕРЕДНІЙ КУРС рубля
Вид Покупка Продажа
Наличный NAN NAN
Межбанк - -
НБУ 0.44763
КУРС рубля В БАНКАХ
Банк Покупка Продажа Время обновления
Курс рубля: ОСТАННІ НОВИНИ

Готівковий курс рубля в банках України, динаміка і прогноз зміни вартості цієї валюти завжди доступні онлайн на rbc.ua.

У тематичному розділі інформаційного порталу представлені наступні дані: офіційний курс рубля до гривні від НБУ, комерційна вартість купівлі і продажу рубля в місті Київ і регіонах країни, актуальний курс гривні по відношенню до рубля на міжбанку сьогодні, ціна рубля на "чорному ринку", котировки Форекс.

Рубль в Україні є конкурентною валютою до гривні, тому багатьом користувачам цікаво дізнатися актуальні курси купівлі і продажу російської грошової одиниці в фінансових установах нашої країни.

Офіційний курс рубля в Україні встановлюється щодня Національним банком, однак вартість цієї валюти в комерційних банках відрізняється від регламентованої НБУ.

Порівняти курс рубля до долара з вартістю інших валют, а також дізнатися, в якій з банківських установ купити рублі буде вигідніше, ви можете, відвідав розділ курсу валют "РБК-Україна".


Warning: Division by zero in /srv/www/2021.rbc.ua/application/rbc/modules/default/controllers/Desktop/CurrencyController.php on line 66

Warning: Division by zero in /srv/www/2021.rbc.ua/application/rbc/modules/default/controllers/Desktop/CurrencyController.php on line 67