ru ua

Порошенко про свої офшори (відео)

Порошенко про свої офшори (відео) Фото: Порошенко прокоментував офшор

Президент України заявив, що операції з офшорами були публічними діями

За словами Петра Порошенка, він створив офшорну компанію не з метою ухилення від державних податків. Як він стверджує, компанія Prime Asset Partners Limited була створена на Британських островах виключно для передачі бізнесу в право власності банку Rothschild і не має жодних ознак шахрайства, як у випадку з іншими учасниками офшорного скандалу.

"Я зробив це не для мінімізації податків, це було повністю публічне дію. Це підприємство не отримало жодного пенса з України", - сказав Президент на конференції, перебуваючи з візитом у Токіо.

Крім того, Петро Порошенко заявив, що після повернення в Україну зробить все можливе для заборони на використання офшорних активів в концепті національної бізнесу.

"Я планую запровадити реформу, яка зробить неможливим використання офшорних рахунків в Україні, і це важлива частина майбутніх реформ", - сказав Президент

Так само, Порошенко заявляє, що різниця між ним та іншими учасниками офшорного скандалу очевидна – створення його компанії увазі розділення бізнесу і політики, створення довірчих відносин з народом Президент стверджує, що просто не існує іншої подібної процедури крім як створити незалежне підприємство і передати його банку.

Акцент був зроблений на тому, що компанія Prime Asset Partners Limited не має ні відкритих рахунків, ні статутного капіталу, що виключає можливість проведення будь-яких фінансових операцій. Такі умови, за його словами, висунув саме банк, чиє управління передавалися активи Порошенко.

Разом з тим, юристи Порошенко не можуть зійтися в єдиній версії про те як же все-таки передавалися активи Roshen.