ru ua

Опубліковано оперативне відео затримання екс-ректора Мельника

Опубліковано оперативне відео затримання екс-ректора Мельника Відео затримання Петра Мельника

Народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у своєму Facebook опублікував відеозапис оперативного затримання екс-ректора Національного університету державної податкової служби України Петра Мельника.

"Відео докладено до матеріалів справи і повинно було вивчатися суддями в судовому засіданні. На відео, приблизно на 6 хвилині, показаний момент, коли Мельник намагається викинути мічені гроші зі свого портфеля, які він отримав в результаті вимагання за сприяння вступ до ВИШУ", - пише Геращенко.

Нардеп запропонував кожному посмотревшему ролики стати "присяжними" у справі колишнього ректора.

"Кожен, хто витратить час і подивиться відео затримання Мельника, зможе відчути себе в ролі присяжного засідателя і прийняти для себе рішення - винен Мельник чи ні, на підставі його поведінки, міміки, виразу обличчя", - зазначив Геращенко.

Раніше стало відомо, що судді Ірпінського суду, які розглядали справу екс-ректора, перебували в нарадчій кімнаті більше місяця.

Нагадаємо, Мельник був затриманий 27 липня 2013 р. при отриманні від двох громадян України хабарів у розмірі 40 тис. і 80 тис. грн за вступ їх родичів у внз, яким він керував.

Публикую полную версию оперативного видео задержания бывшего ректора Налоговой Академии Мельника. Это видео приложено ...

Posted by Антон Геращенко on Friday, July 10, 2015