Всупереч війні. У Туреччині з'явиться ще одна авіакомпанія для туристів із РФ

Всупереч війні. У Туреччині з'явиться ще одна авіакомпанія для туристів із РФ Фото: Відпочинок у Туреччині (unsplash.com)

Перевізник буде здійснювати рейси на чотирьох літаках

У Туреччині створять ще одну авіакомпанію, якою будуть привозити в країну російських туристів, оскільки польоти російських літаків більше неможливі через санкції. Нова авіакомпанія базуватиметься в Анталії.

Про це повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на airporthaber.com.

Попередній дозвіл від управління цивільної авіації Туреччини отримала компанія Mavi Gok Aviation. Оформлення відбувається швидко і запуск планується найближчим часом.

Перевізник буде літати на двох Boeing 737-900 і двох Boeing 777. Також було заявлено, що технічні, інженерні, бухгалтерські, фінансові, логістичні та сервісні підрозділи компанії сформовані.

Поки йде набір співробітників - як пілотів, так і інших членів екіпажу.

Компанія запланувала найняти досвідчений льотний склад для парку з 4 літаків - 50 пілотів. Поки що заявок надійшло недостатньо, тому планується залучити іноземних пілотів.

Всупереч війні. У Туреччині з'явиться ще одна авіакомпанія для туристів із РФ

Фото: Узбережжя в Анталії (unsplash.com/dima-pima)

Відзначається, що спочатку компанія буде літати в Росію, а пізніше розглядається можливість розширення польотів і в інші країни.

Туреччина не раз заявляла про плани приймати російських туристів, незважаючи на війну в Україні. Там готові надавати кредити туристичним операторам, які працюють з росіянами.

Також напередодні в країні повідомляли про створення іншої авіакомпанії: очікується, що вона зможе привезти з Росії до мільйона туристів в 2022 році. Ще 2 мільйони туристів хочуть привезти на крилах Turkish Airlines і Pegasus Airlines.

Тим часом найбільша авіакомпанія Близького Сходу заявила, що продовжить літати в РФ.