Роман Романюк

01.08.2012 - 06:06
"Удар" затвердив партійний список кандидатів у народні депутати
01.08.2012 - 03:26
"Удар" затвердив кандидатів в нардепи за партійним списком
30.07.2012 - 10:44
Партія регіонів оприлюднила список кандидатів в нардепи (доповнення)
30.07.2012 - 02:09
Список кандидатів від "Батькивщини" по мажоритарних округах (частина 1)
30.07.2012 - 01:13
"Батьківщина" опубліковала список кандидатів у нардепи в багатомандатному виборчому окрузі
12.09.2018 - 05:07
"Стадо оленів і ватажок в білому": в мережі показали фото чергових "героїв паркування" в Києві
13.09.2018 - 09:00
Фільм "Хижак": дивитися онлайн трейлер
20.11.2017 - 09:39
Вас чекають: у Київському зоопарку шукають волонтерів, щоб гладити котів
20.11.2017 - 03:59
У Кривому Розі підлітка насмерть придавило бетонним парканом
17.11.2017 - 08:53
"Загін для тварин": блогер обурився наметовим містечком біля Ради
14.11.2017 - 10:00
Хата на тата 2017: 6 сезон 10 випуск дивитися онлайн
09.11.2017 - 03:34
"Нехай обирають — там чи тут": у мережі розповіли, що потрібно робити з українськими гастролерами в РФ
31.10.2017 - 11:28
На GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017 встановили національний рекорд України
1 2 3 4 5 6
6 из 6
Архів
Відео

Народився 18 жовтня 1961 р. у Чернівцях. У 1988 р. закінчив юридичний факультет Київського Національного університету імені Т. Шевченка за спеціальністю "Правознавство".

У 1988 р. почав трудову діяльність в органах державної влади і органах місцевого самоврядування. Києва. Більше 10 років очолював Управління взаємодії з судами, правоохоронними органами і органами юстиції Київської міської державної адміністрації.

1997-2007 рр. - заступник начальника, начальник Управління взаємодії з судами, правоохоронними органами і органами юстиції виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

У 2004 р. закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом при Президентові України за фахом магістр державного управління.

З 2004 р. - засновник і голова правління Фонду правоохоронних органів столиці".

З 2008 р. - депутат Київської міської ради VI скликання. Член комісії з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики.

2009-2010 рр. - голова політичної партії "Нова Країна".

З 2010 р. - член партії "УДАР (Український демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

 

Популярні теги