ua en ru

Лікарі назвали нові і незвичайні симптоми коронавірусу штаму Омікрон

Лікарі назвали нові і незвичайні симптоми коронавірусу штаму Омікрон Фото: Лікарі назвали нові нетипові симптоми штаму Омікрон (unsplash.com)

Коронавірус штаму Омікрон може проявлятися нетиповими симптомами. Часто перші ознаки цього штаму плутають зі звичайним ГРВІ.

Які симптоми бувають при зараженні штамом Омікрон – читайте в матеріалі нижче.

За словами експертів з ПАР, медики в лікарнях почали фіксувати у хворих з новим штамом COVID – 19 два нових симптоми - біль в попереку і першіння в горлі.

Як зазначають у виданні The Sun, до лікарень зі штамом Омікрон потрапляє на 23% менше пацієнтів, ніж зі штамом Дельта.

Лікарі відзначають, що багато пацієнтів серед перших ознак штаму Омікрон відзначають біль в горлі та першіння. Тому приймають захворювання за звичайне ГРВІ.

Професор медицини Оксфордського університету Джон Белл розповів у коментарі для BBC, що симптоми штаму Омікрон можуть сильно відрізнятися від усіх попередніх версій коронавірусу.

Він зазначив, що пацієнти найчастіше скаржаться на біль у м'язах, особливо в спині. А також на закладеність носа, розлад шлунка і діарею.

Основною відмінною рисою нового штаму є міалгія - м'язовий біль, яка локалізується в різних частинах тіла, але частіше – в спині.

"Ми знаємо, що це дуже заразний варіант, у два-три рази більш заразний, ніж Дельта, який сам по собі був дуже заразним", - підкреслив професор.