"Чекати, коли все закінчиться, було б примітивно": Вакарчук розповів, як він ставиться до українських емігрантів

Вакарчук розповів, як він ставиться до українських емігрантів
Фото: Святослав Вакарчук

Артист вважає, що еміграція - це неминучий процес

Відомий музикант та громадський діяч Святослав Вакарчук не засуджує людей, які виїжджають з України. Про це він сказав в інтерв'ю американському виданню ForumDaily.

"Очікувати, що в бідній, країні, що весь час розвивається, з купою політичних і економічних криз, населення, особливо молоде, буде сидіти і чекати, коли все закінчиться, було б примітивно", - зазначив Вакарчук.

Також він згадав про великого картопляному голод в Ірландії, в результаті якого в Північну Америку виїхало понад 30% населення країни. При цьому Вакарчук підкреслив, що незважаючи на кризу, Ірландія зараз є однією з найбільш забезпечених країн. Але, для того, щоб стати успішною державою, їй знадобилося більше 100 років.

"Я не натякаю на те, що всі, хто залишається в Україні, будуть сидіти і чекати 100 років, але кажу про те, що еміграція, можливо, неприємна для держави, втрачає своє прогресивне і активне населення, - неминучий процес. Інша справа, що, на мою думку, доля найсильніших (яких американці називають challenge oriented, як з піонерів Дикого Заходу) - залишатися як раз в країні і створювати нові умови, розвивати країну, нехай і в труднощах, щоб далі сказати: мовляв, дивіться, нам вдалося зробити свою країну краще", - резюмував Вакарчук.

Раніше Вакарчук назвав п'ять ключових моментів, які визначають майбутнє України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся