ua en ru

Вчені розповіли, скільки шоколаду треба з'їдати на день для щастя

Вчені розповіли, скільки шоколаду треба з'їдати на день для щастя Скільки шоколаду потрібно з'їдати за день (freepik)

Вчені із Сеульського національного університету провели дослідження, яке показало, якщо їсти 3 рази на день по шматочку вагою 10 грамів із 85% вмістом чорного шоколаду, то людина стає щасливішою.

Про це повідомляє Daily Mail.

Так, у дослідженні взяли участь 46 людей. Зокрема, в одній групі були люди, які протягом трьох тижнів їли шоколад із різним відсотком какао у складі. А в іншій групі люди не їли шоколаду взагалі.

Фахівці розповіли, що покращення настрою пов'язане зі зміною в мікробіоті кишечника через вживання чорного шоколаду. Окрім того, настрій покращився лише в тих, хто їв саме чорний шоколад, а не молочний.

У дослідженні зазначається, що чорний шоколад може змінити настрій. Зазначається, що щоденне вживання чорного шоколаду впливає на фізіологічний і психологічний стан людини.

Вчені розповіли, скільки шоколаду треба з'їдати на день для щастяСкільки шоколаду потрібно з'їдати вдень (freepik)

Як відомо, незначна кількість шоколаду в день можуть бути корисними. Але це повинен бути саме чорний гіркий шоколад, який містить в собі мінімум 55% какао-бобів, а не замінників. Вони є гарними знищувачами жиру і застосовуються, наприклад, в антицелюлітній практиці при масажі.