ru ua

Тіна Кароль заявила, що поїде на Слов'янський базар, який бойкотують українські зірки

Тіна Кароль заявила, що поїде на Слов'янський базар, який бойкотують українські зірки Фото: Тіна Кароль (nstagram.com/tina_karol)

Тіна Кароль заявила в ефірі білоруського ТБ, що поїде на Слов'янський базар. Від участі в конкурсі вже відмовилися Олег Винник, MARUV, а також ряд українських ведучих.

Відео із заявою співачки з'явилося в одному з Telegram-каналів.

Ведуча запитала співачку, чи порадує вона своєю творчістю на конкурсі, який "об'єднує всі слов'янські народи".

"Я не змушу вас нудьгувати. Я мчу до вас!"- заявила Тіна Кароль у прямому ефірі.

Відзначимо, що на афіші також значаться Ірина Білик і Таїсія Повалій. А ось Олег Винник відмовився від участі, як і співачка MARUV. Підопічна Винника на "Голосі" Еліна Іващенко також пропала з афіші конкурсу в кінці квітня, але тепер значиться там знову.

Відео: Тіна Кароль заявила, що поїде на Слов'янський базар (t.me/Kulturnaya_Prachechnaya)

Нагадаємо, що 30-й Міжнародний "Слов'янський базар у Вітебську" пройде з 15 по 18 липня. У ньому заявлені учасники від 73 держав.

У чому суть скандалу з "поїздкою" українців до Вітебська

Багато українських зірок відмовилися від участі в "Слов'янському базарі", оскільки він фінансується з держбюджету Білорусі і проходить за підтримки Олександра Лукашенка.

А Україна не визнає Лукашенка легітимним президентом країни після подій минулого року, пов'язаних з репресіями, залякуванням мирних демонстрантів, членів опозиції і журналістів, а також фальсифікації виборів.