ua en ru

Танці з зірками: названо головного претендента на виліт з нового ефіру

Танці з зірками: названо головного претендента на виліт з нового ефіру Фото: Танці з зірками 2021 (instagram.com/tanci1plus1)

Танці з зірками сезону 2021-го року з кожним тижнем все ближче до фінальних випусків. У дев'ятому ефірі 31 жовтня за кубок головного танцювального шоу країни будуть битися шість зірок і їх досвідчені партнери. Але можливості у них нерівні - кажуть експерти.

Кому дають найменше шансів продовжити участь у проекті і порадувати глядачів новими па - читайте нижче в нашому матеріалі.

За прогнозом одного з букмекерських сайтів, найменше шансів продовжити танцювати далі у актора Костянтина Войтенко, а на другому місці серед претендентів на виліт - співак MELOVIN.

Рейтинг зірок виглядає ось так:

 • Костянтин Войтенко 7.00
 • MELOVIN 6.00
 • Олександра Зарицька 5.00
 • Артур Логай 5.00
 • Дмитро Каднай 4.00
 • Ольга Харлан 2.00

Хто вже покинув проект

У минулому ефірі несподівано для багатьох з шанувальників шоу, його залишила пара, яку вже визначили в фаворити - Євгенія Власова і її партнер Макс Леонов.

Не вдалося продовжити участь у "Танцях" артистам Джамалі, Lida Lee, Фаготу, акторові-стриптизеру Олексію Суровцеву, каратисту Станіславу Горуні, а також гумористам Олександрі Машлятіні, Івану Люленову та Анастасії Оруджевій. Остання покинула проект через серйозну травму - розрив зв'язок.

На паркет 31 жовтня вийдуть шість пар:

 1. Актор Артур Логай і Анна Кареліна
 2. Співак Дмитро Каднай і Аліна Лі
 3. Фехтувальниця Ольга Харлан та Дмитро Дікусар
 4. Солістка групи KAZKA Олександра Зарицька та Юрій Мєшков
 5. Актор Костянтин Войтенко і Роксоляна Маланчук
 6. MELOVIN і Єлизавета Русина