Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайн

Понеділок 10 вересня 2018 00:17
Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайн
Судді шоу Танці з зірками. Фото: Прес-служба 1+1

Танці з зірками 2018: 3 випуск можна дивитись онлайн на Styler. Онлайн-трансляція шоу розпочалася в 21:00

9 вересня глядачі телеканалу 1+1 зможуть побачили третій прямий ефір оновленого шоу Танці з зірками. На цей раз темою випуску стала "50 відтінків любові".

Компанію незмінного ведучого проекту Юрію Горбунову на зоряному балконі склала Оля Полякова. Вона першою почула враження учасників після власних виступів і оцінок суддів.

Дванадцять пар, які залишилися в проекті, поділилися своїми особистими історіями та показали нові танці, присвячені ніжним почуттям.

Танці з зірками 2018 3 випуск можна дивитись онлайн на Styler.

 

Конкуренція між зоряними парами неухильно зростає, тому кожен з учасників намагався вразити глядачів новими танцювальними па, а також видовищними та яскравими номерами, які створюють режисери постановники проекту Наталія Рівненська, Наталія Лисенкова і Марія Григоращенко.

Першими на танцювальний паркет вийшли Павло Вишняков і Юлія Сахневич, які танцювали фокстрот, перевтілившись у героїв мюзиклу Нотр-Дам-де-Парі - Есмеральди і Квазімодо.

"Я захоплена цим танцем", - сказала Катерина Кухар, зізнавшись, що є прихильницею твори Собор Паризької Богоматері.

"Це до непристойності красиво! Це просто Голлівуд!" - висловив захоплення Влад Яма.

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнТанці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнПавло Вишняков і Юлія Сахневич. Фото: instagram.com/tanci1plus1

Далі до публіки вийшла Маша Єфросиніна і Макс Леонов і танцювали віденський вальс під пісню Алли Пугачової "Не відрікаються люблячи"

"Я присвячую цей танець всім жінкам, у яких хоч раз серце кровоточило", - сказала Єфросиніна перед виступом.

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнТанці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнМаша Єфросиніна і Макс Леонов. Фото: instagram.com/tanci1plus1

"Маша, я вам повірила. Ви б з легкістю впоралися з роллю Анни Кареніної", - прокоментувала номер Кухар.

"Це було неймовірно красиво. Публічному людині складно ділитися відвертим. Спасибі, що відкриваєтеся перед нами. На цьому паркеті це був найкращий вальс, який ми коли-небудь бачила", - сказав MONATIK.

Після на паркет вийшли Ігор Ластівчин та Ілона Гвоздьова, які танцювали танго під пісню Вєрки Сердючки "Тук-тук-тук".

Судді оцінили акторські здібності пари, але над технікою танцю порадили попрацювати.

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнТанці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнІгор Ластівчин та Ілона Гвоздьова. Фото: instagram.com/tanci1plus1

Наступними вийшли до публіки Аніта Луценко та Олександр Прохоров. Вони станцювали ніжний вальс у містичному номері під пісню "Я піду в далекі гори".

"Від вашого номера віяло холодом. Ви недотягнули не тільки до Мавки, але і до своєї головної конкурентки Маші Єфросиніної", - сказала Кухар. "Я не погоджуся з Катериною, мені здається вашим номером ви розтопили мільйони сердець", - зазначив MONATIK.

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнТанці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнАніта Луценко та Олександр Прохоров. Фото: instagram.com/tanci1plus1

Всесвітньо відомий боксер Денис Берінчик влаштував танцювальний бій з Катериною Білявською в рингу, побудованому на паркеті Танців в зірками. Пара продемонструвала публіці фрістайл.

"Я відчув велику внутрішню силу. Денис, ви справжній боєць", - сказав Яма.

Берінчик, який пережив втрату дитини, викликав сльози Катерини Кухар, яка пережила таку ж трагедію: "Денис, ви своїм танцем стали справжнім мотиватором для тих, хто втрачає силу духу".

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнТанці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнДенис Берінчик та Катерина Белявська. Фото: instagram.com/tanci1plus1

Після Павло Зібров і Марія Шмельова перевтілилися у героїв мюзиклу "Мулен Руж", станцювавши танго. Танець Зібров присвятив своїй дружині Марині.

"У вас сьогодні є всі шанси покинути паркет", - заявила Кухар, зазначимо, що Павло був схожий на Карабаса-Барабаса і його гаряча партнерка його повністю затьмарила.

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнТанці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнПавло Зібров і Марія Шмельова. Фото: instagram.com/tanci1plus1

Мішель Андраде і Женя Кіт станцювали пасодобль під своєрідне виконання пісні "Несе Галя воду".

"Ваша казка "Мішель і Кіт" триває і стає все цікавіше. З нетерпінням чекаю продовження", - сказав MONATIK.

"Галя розлила сьогодні всю воду, яку тільки змогла. Распуститесь", - зазначила Кухар на адресу Мішель Андраде.

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнТанці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнМішель Андраде і Женя Кіт. Фото: instagram.com/tanci1plus1

Микола Тищенко та Dj NANA закружляли в ритмі диско.

"Миколо, ви не хочете на "Голос країни" піти?" - запитав Влад Яма у ресторатора.

"Мрія і страшний сон в одному флаконі", - сказала Кухар про Тищенко, висловивши здивування, як йому вдавалося стільки часу приховувати свою пристрасну сутність.

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайн

Микола Тищенко та Dj NANA. Фото: instagram.com/tanci1plus1

Руслан Сенічкін та Цибульська Яна перетворилися у містера і місіс Сміт. Пара станцювала ф'южн за пісню Океан Ельзи "Зелені очі".

"Руслан щирий тут і зараз", - зазначив Яма.

Кухар зізналася, що її син дуже любить Сеничикина, так як він нопоминает йому головного героя мультфільму "Панда Кунг-фу" і передала Руслану подарунок від своєї дитини - плюшеву панду.

"За три тижні ви не тільки помітно схудли, але і продемонстрували нам величезну творчу роботу", - додала Катерина.

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнТанці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнРуслан Сенічкін та Яна Цибульська. Фото: instagram.com/tanci1plus1

Оксана Марченко і Дмитро Чаплін продемонстрували румбу.

"Я зловив себе на думці, що ви, Оксано, повністю довірився своєму партнеру Дмитру і стали єдиним цілим", - підкреслив MONATIK.

Катерина Кухар зазначила, що пара стала набагато краще танцювати.

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайн

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнОксана Марченко і Дмитро Чаплін. Фото: instagram.com/tanci1plus1

Іраклі Макацарія і Яна Заєць танцювали ча-ча-ча у стилізованому ретро номері під пісню Тіну Кароль "Пупсик".

"Коли буде даний ча-ча-ча?" - запитав Яма і вийшов на танцювальний паркет, щоб провести майстер-клас для пари.

"Це був стриптиз або фривольності? Пощади від мене не чекайте" - запитала Кухар у Макацарія і Заєць.

"Ендорфіни пішли! А може і у багатьох фантазії пішли. Своїм зовнішнім виглядом ви порадували і чоловічу, і жіночу аудиторію. І танцем порадували! Вітамін D сьогодні був", - сказав MONATIK.

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайн Іраклі Макацарія і Яна Заєць. Фото: instagram.com/tanci1plus1

Леся Нікітюк перетворилася у всесвітньо відому королеву бурлеску Діту фон Тіз, виконавши танець у величезному келиху. Разом з танцювальним партнером Максом Єжовим вона виконала запальну самбу. Цей номер Никитюк присвятила всім дівчатам, яких коли-небудь кидав молодий чоловік.

"Щиколотки потрібно закривати при танці..." - спробував зробити замітки Яма.

"Рота треба закривати", - несподівано відрізала Никитюк судді, за що отримала найнижчу оцінку за весь випуск від Влада - трійку.

Катерина Кухар зазначила, що Леся знайшла свою нішу і стала краще танцювати.

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнТанці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнЛеся Нікітюк і Макс Єжов. Фото: instagram.com/tanci1plus1

Нагадаємо, під час минулого випуску відразу дві пари покинули легендарний паркет проекту: Слава Камінська та Ігор Кузьменко вибули через травми спини співачки, а Злата Огневич і Дмитро Жук - за результатами оцінок журі та глядачів.

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайн

Судді шоу Танці з зірками. Фото: Прес-служба 1+1

Павло Зібров та Марія Шмельова за результатами телефонного та смс голосування глядачів, а також суддів проекту MONATIKа, Катерини Кухар і Влада Ями, покинули проект.

Перед оголошенням результатів голосування на танцювальний паркет вийшов одіозний Іван Дорн и заспівав пісню під назвою "Опомнись".

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайн

Іван Дорн на паркеті шоу Танці з зірками. Скріншот ефіру

Дивіться Танці з зірками щонеділі о 21:00 на телеканалі 1+1.

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнТанці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнТанці з зірками 2018. Фото: Прес-служба 1+1

Зазначимо, раніше зіркові пари готувалися до виступів і ділилися на своїх сторінках в Instagram фото і відео з репетицій.

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайн

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнІлона Гвоздьова та Ігор Ластівчин. Фото: instagram.com/tanci1plus1

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайн

Артем Гагагрин, Леся Нікітюк, Аніта Луценко. Фото: instagram.com/tanci1plus1

Іраклі Макацарияделилися, що почуває себе краще.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Мої дорогі! Вчора ви сказали, і мені написали безліч дуже теплих слів підтримки та участі. Я вдячний за кожне побажання. Велике спасибі всім моїм друзям і близьким. Команді проекту @tanci1plus1 і учасникам: @anitasporty і @sasha_prohor, @mishvirmish і @kot_jenya, @lesia_nikituk і @ezhov_maksim_, @ruslan_senichkin і @tsybulskayana, @mashaefrosinina і @maksleonov212, @zlata.ognevich і @zhuk_dmytro, @berinchyk і @katebelyavskaya_official, @vishniakov_pavel_ і @juli_sakhnevych, @lastochkin_igor і @ilonagvozdeva, @nikolaytyshchenko, @oksana.marchenko.official і @dmitry_chaplin. Величезна подяка лікарям-вертебрологам і персоналу клініки «Медиол» і особисто Федору Володимировичу Олійнику. І, звичайно ж, моєї чудової партнерці @zlayazaya_official . І особливе спасибі всім вам. Дивіться ефір - завтра запалимо!

Допис, поширений Irakli Makatsaria (@maqatsa)

 

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайн

Танці з зірками 2018: 3 випуск дивитися онлайнМішель Андраде і Женя Кіт. Фото: instagram.com/mishvirmish

Син Маші Єфросиніної взявся лікувати зоряну маму перед ефіром.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

А у вас є лікар, який чхать хотів на те, що ви вырубаетесь!?

Допис, поширений Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

 

А Оксана Марченко і Дмитро Чаплін не спали перед виступом всю ніч, щоб по-справжньому здивувати глядачів у третьому прямому ефірі.

 

Новий сезон шоу стартував 26 серпня на каналі 1+1. Тепер щонеділі у прямому ефірі на Styler глядачі можуть стежити, як запалять паркет відомі українські зірки разом з кращими танцюристами.

Нагадаємо, виступ Миколи Тищенка на "Танцях з зірками" викликало неоднозначну реакцію в мережі.

Раніше Злата Огневич заінтригувала підготовкою до "Танцям з зірками".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся