ru ua

Страшні руїни: в мережі показали, як бойовики зруйнували курорт біля моря (фото)

Страшні руїни: в мережі показали, як бойовики зруйнували курорт біля моря (фото) Бойовики зруйнували село Широкіно (фото: колаж РБК-Україна)

Військові показали в якому стані зараз знаходиться колись популярний курорт

Біля Маріуполя знаходиться село Широкіно, яке дуже сильно постраждало від російсько-української війни. Колись у цьому селі був курорт, який виходить до узбережжя Азовського моря, а тепер від нього залишилися тільки руїни. Фотографії зруйнованого Широкіно опубліковані в групі "Операція об'єднаних сил" в Facebook.

У Широкіно часто приїжджали туристи, тут також буы пивзавод та меблевий цех. В селі проживало понад 1 800 місцевих жителів і близько 700 будинків. Тепер селище більше нагадує локацію апокаліпсису з фільмів-катастроф або мертве місто Прип'ять, яке знаходиться в Чорнобильській зоні.

Бойовики зруйнували село Широкіно (фото: facebook.com/Операція об'єднаних сил)

Всі будинки зруйновані, також, як і санаторії, дитячі табори, сільська рада, школа, будинок культури і інша інфраструктура. Навколо все заросло травою в гаражах і на вулицях стоять згорілі автомобілі. Біля будинків можна помітити дитячі іграшки і осколки від снарядів.

Бойовики також обстріляли місцеву церкву. Вона повністю розгромлена. При цьому російські мародери вивезли звідти все церковне майно.

Бойовики зруйнували село Широкіно (фото: facebook.com/Операція про'єднаних сил)

Про колишнє життя в селищі нагадують знищені бази відпочинку. Саме ж узбережжі заміновано. Завдяки українським військовим, Широкіно було звільнено від ворога в 2016 році. Зараз село знаходиться під повним контролем України.

Позиції бойовиків військ в даний час проходять в декількох сотнях метрів від будинків в Широкіно. Останні місцеві жителі покинули селище ще на початку 2016 року. З тих пір воно повністю мертве. Зараз там можна зустріти тільки українських військових.

Нагадаємо, що біля українського курорту на кордоні Херсонської та Запорізької області пронісся страшний смерч.

Раніше повідомлялося, що на Донеччині вбили сина одного з ватажків "ДНР".