ua ru

Можуть погрожувати і вимагати хабарі: голова Держекоінспекції попередив про шахраїв

Можуть погрожувати і вимагати хабарі: голова Держекоінспекції попередив про шахраїв Шахраї почали використовувати для своїх схем імена чиновників (Колаж РБК-Україна)

Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований попередив, що з'явилися телефонні шахраї, які використовують його ім'я для своїх злочинних схем.

Він написав на своїй сторінці в Facebook, як можуть поводитися шахраї та що можуть вимагати.

"Увага! Телефонне шахрайство! Останнім часом керівники суб'єктів господарювання почали отримувати телефонні дзвінки від невстановлених осіб", - попередив чиновник.

Він розповів схему, яку використовують злочинці та закликав не реагувати на такі дзвінки.

"Шахраї представляються ім'ям мого заступника і по, нібито, моєму дорученню вимагають неправомірну вигоду щодо порушень екологічного законодавства, погрожують. Якщо ви отримали дзвінок такого характеру - не реагуйте, це шахрайство", - додав Мальований.

Він зазначив, що вже приготував заяви в кіберполіцію для подальшого розслідування цієї справи та написав один з номерів, який використовують шахраї для таких дзвінків.

Варто відзначити, що шахраї останнім часом стали частіше використовувати імена інших людей або назви організації для своїх афер.