Любить качок і людей: величезного хижого птаха спіймали під Сумами (відео)

Любить качок і людей: величезного хижого птаха спіймали під Сумами (відео)
Фото: сип білоголовий (Fotokto.ru)

Чудо в пір'ї забрали зоозахисники

Гігантський хижий птах із розмахом крил два метри прилетів у село під Сумами - пернатий гість-велетень нечемно поласував місцевими качками, які припали йому до душі. Здивовані жителі спільно змогли зловити здорованя, якого бачити в тутешніх місцях ще не доводилося. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Візитера поселили у сарай домохазяйства пана Миколи, який зізнався, що птах не гребує нападати й на людей - боляче клює та б'є крилами.

Незабаром під'їхали орнітологи, які впізнали у птиці сипа білоголового, занесеного у Червону книгу. Зазначимо, що ці хижаки в нашій країні живуть тільки в Криму, і налічують їх лише кілька пар. На питання, як він міг опинитися в Сумській області. ніхто не зміг дати відповіді.

 

Сип білоголовий з Криму прилетів під Суми за качками (фото: скріншот)

Зоозахисники запропонували забрати птаха у Київський зоопарк. Місцеві жителі заперечувати не стали, хоча вже встигли звикнути до цього чуда в пір'ї, яке стало місцевою "зіркою". Та й сам Микола, який отримав "у подарунок" кілька ран на руках і обличчі від нового "вихованця", також із радістю сприйняв ініціативу.

Білоголові сипи (Gyps fulvus) є великими хижими птахами родини яструбових, вони падальщики. В Україні збереглася ізольована популяція в Криму. В інших країнах живуть у посушливих гірських і рівнинних ландшафтах Південної Європи, Азії, Північної Африки, а також в Кавказьких горах.

Відео: YouTube / ТСН

Треба сказати, що користувачі мережі жваво відреагували на повідомлення про гігантського птаха з Червоної книги, який несподівано опинився у Сумській області. Багато хто виказує участь у долі сипа і дуже просить не відправляти його у зоопарк, в якому на їхню думку його чекає нелегка. Також звучать слова подяки жителям села, які надали пірнатому гостю добрий прийом, не дивлячись на його вдачу і завидний апетит.

  • Тільки не наші зоопарки. Не вбивайте птицю;
  • "Зоозахисники влаштували його у зоопарк" ....смішно, теж мені зоозахисники;
  • Дивує, що не вбили. Пощастило, потрапив до адекватних людей, спасибі вам!
  • Відпустіть його. Які зоопарки... Себе закрийте в клітці та показуйте. Час закінчувати вз зоопарками. Дайте йому свободу;
  • Аномалії, спека, скоро анаконди будуть тут;
  • Щось вони не схожі на захисників тварин (машина така і контейнер для собаки)!? Вимагаємо продовження сюжету, де птах дійсно буде в зоопарку! Київському, а не приватному!
  • Мабуть у Криму взагалі вже жерти нічого, прилетів сюди...

Любить качок і людей: величезного хижого птаха спіймали під Сумами (відео)Любить качок і людей: величезного хижого птаха спіймали під Сумами (відео)Скрін коментарів

Як повідомлялося раніше, нещодавно у Києві патрульні врятували рідкісного птаха, якого переїхало авто.

Нагадаємо, що в грудні під Києвом "копи" врятували замерзаючого лебедя.

Також ми писали про те, що не так давно в американському місті Гілберт в штаті Міннесота у мандрівних дроздов, свиристелей та інших птахів помічено досить дивну поведінку - пірнаті врізаються в лобові стекла автомобілів і натикаються на дерева. Згідно висновку правоохоронців, птахи п'яні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся