ru ua

Лавина зійшла прямо на трасу: вражаюче відео

Лавина зійшла прямо на трасу: вражаюче відео Лавина зійшла прямо трасу (колаж: РБК-Україна)

У четвер, 11 лютого, мережі з'явилося відео як нібито в Сколівському районі Львівської області біля селища Плав'я зійшла лавина прямо на трасу Київ-Чоп. Інцидент стався біля підніжжя гірського масиву Плай, на висоті 600 метрів над рівнем моря.

Відео з лавиною опублікував YouTube-канал "Підслухано Хуст".

На відео видно, як з гори збирається сніг. Спочатку він доходить до огородження траси, а потім починає перевалюватися вже на асфальт. При цьому в цей час також йде сніг, але дорога була чистою. Лавина перекрила проїзд.

Лавина зійшла прямо трасу (відео: YouTube)

Однак пізніше стало відомо, що лавина зійшла на дорогу не у Львівській області, а у Швейцарії. В Управлінні ДСНС Закарпатської області запевнили видання Укрінформ, ніяких надходжень про лавину до них не надходило.

"Відео, яке поширюють в мережі з нібито лавиною на трасі Київ-Чоп - це фейк, до нас не надходило жодних повідомлень про схід лавини на трасу, і при комунікації з іншими службами ми з'ясували, що до них також не надходило повідомлень про схід лавини на трасу ", - повідомили в пресслужбі та додали, що дане відео знято у Швейцарії.