ua en ru

Лідер гурту "Бумбокс" заразився коронавірусом

Лідер гурту "Бумбокс" заразився коронавірусом Андрій Хливнюк (Фото: Віталій Носач, РБК-Україна)

Фронтмен гурту "Бумбокс" повідомив, що підчепив COVID-19

Фронтмен української групи "Бумбокс" Андрій Хливнюк повідомив, що заразився коронавірусом. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Як зазначив Андрій Хливнюк, стан його здоров'я задовільний і поки що причин для занепокоєння немає.

"Друзі, на жаль, я захворів COVID-19. Відчуваю себе як при сильній застуді. Не хвилюйтеся, будь ласка, і бережіть себе", - написав музикант і запропонував тим, хто хоче надати якусь допомогу – взяти під опіку дітей-сиріт на сході України.

Про те, де і як Хливнюк міг заразитися коронавірусом, він повідомляти своїм фанатам не став.

Варто відзначити, що у колективу заплановані концерти на найближчі кілька днів – 10 жовтня "Бумбокс" повинен був виступити в Хмельницькому та дати два концерти у Філармонії, а 13 жовтня група повинна була відвідати Львів.

Пізніше з'явилася інформація про те, що концерти будуть перенесені й у Львові, і в Хмельницькому.

"Друзі, ми були обережні та дотримувалися всіх карантинних заходів. На превеликий жаль це не допомогло і вчора в Андрія Хливнюка діагностували COVID-19. З цієї причини ми змушені перенести концерти Бумбокс в Хмельницькому. Розуміємо, яке довготерпіння виявляють наші фани, дякуємо вам і просимо - якщо можете, потерпіть ще кілька тижнів. Як тільки Андрій одужає, ми до вас приїдемо. Побачимося в листопаді в Хмельницькому й у Львові, здамо тести перед поїздкою і привеземо вам музику, а не какашку.", - повідомили на сторінці колективу в Facebook.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що сім'я телеведучої Марічки Падалко після перенесеного коронавірусу знову захворіла. Як розповіла телеведуча, організм дуже вразливий до різних вірусів і інфекціям після COVID-19.

А також ми розповідали про те, що хореограф Олена Шоптенко заразилася коронавірусом разом зі своїм партнером по "Танцях з зірками" Олегом Вінником.