ua ru

У Коростені на святкуванні Купала сталася вогняна НП: відео шокувало українців

У Коростені на святкуванні Купала сталася вогняна НП: відео шокувало українців Фото: (korosten.today)

У Коростені під час масового святкування Івана Купала в зоні відпочинку біля річки сталася вогняна НП - поруч з величезним багаттям і піротехнікою вибухнули каністри з бензином і сталася пожежа. В результаті інциденту постраждали три людини.

Про це 10 липня передали в прес-службі поліції Житомирської області.

За фактом події було розпочато кримінальне провадження. Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини.

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки) КК України.

Попередньо відомо, вибух прогримів вчора близько одинадцятої вечора. До лікарні звернулися з опіками троє жителів райцентру, які перебували на гулянні.

"Їм була надана необхідна допомога і призначено амбулаторне лікування", - йдеться в повідомленні.

Сам вибух з пожежею зняли на відео очевидці, після чого кадри потрапили в розпорядження місцевого видання "Коростень.today".

Відео: у Коростені на святкуванні Івана Купала стався вибух і пожежа з постраждалими

"Вибухнули каністри з бензином під піротехнікою. На відео видно, що на багатті сидів хлопчина. Цього, що був знизу з каністрою, вибуховою хвилею відкинуло в річку, а другий, що був зверху, впав прямо в багаття. Обгорів, але з останніх сил сам вибрався з вогню і пірнув у воду", - розповіли городяни журналістам.

У Коростені на святкуванні Купала сталася вогняна НП: відео шокувало українцівУ Коростені на святкуванні Купала сталася вогняна НП: відео шокувало українцівУ Коростені на святкуванні Купала сталася вогняна НП: відео шокувало українців

У Коростені на гулянні при святкуванні Івана Купала стався вибух і пожежа (фото: korosten.today)

Реакція мережі на "купальське" НП в Коростені

У коментарях до ролика користувачі мережі вказують на повне нехтування технікою безпеки, і обурюються, як люди могли заливати з об'ємних каністр з бензином багаття, коли кругом полум'я і працює піротехніка.

  • Жах. Наче папуаси. Бензин вони ллють з розмаху, а в парі метрів феєрверки фігачать. Задумано з душею, а розуму на реалізацію не вистачило.
  • Що тут взагалі могло піти так!?
  • Спалахнув сам бензин який рясно налили на дерево. Загоряння сталося від феєрверка. Грубе порушення техніки безпеки при поводженні з горючими речовинами. Причина не знання властивості горіння і детонації сильно займистих рідин.
  • Навіщо вчити хімію, говорили вони. Де вона може стати в пригоді
  • Премію Дарвіна цим панам
  • Ніякої техніки безпеки, як папуаси, Їй Богу.
  • Феєричний дов***бизм!
  • Організатори треба судити за таке. Це жах.
  • Ненормальні, де техніка безпеки, що та людина робить у верху, це просто жесть і без мізків, напевно жити перехотіли
  • Боже мій! Ну які ж... з каністрами, з соляркою, коли навколо вогонь, бризки та іскри. Ну що це? Ну як? Скільки класів закінчили? Самознищення.