Помер Йосип Кобзон: чим запам'ятався знаменитий артист

Помер Йосип Кобзон: чим запам'ятався знаменитий артист
Колаж РБК-Україна

Серце Йосипа Кобзона зупинилося 30 серпня 2018 року

Йосип Кобзон помер. Радянського і російського естрадного співака, депутата Держдуми РФ не стало у четвер, 30 серпня.

Помер Йосип Кобзон: чим запам'ятався знаменитий артист

Колаж РБК-Україна

Біографія Йосипа Кобзона

Йосип Кобзон народився 11 вересня 1937 року в місті Часів Яр Донецької області. До того, як стати відомим співаком він жив у Львові, Краматорську, Дніпрі (тоді - Дніпропетровську), Янгіюлі під Ташкентом.

З 1956 по 1959 рік Кобзон служив у Радянській Армії, де був запрошений у ансамбль пісні і танцю Закавказького військового округу. Після служби виїхав жити до Москви. Там він працював у Цирку на Кольоровому бульварі, на Всесоюзному радіо, в 1962 році Кобзон став солістом Держконцерту, а трохи пізніше - солістом-вокалістом Москонцерту (там він пропрацював до 1989 року).

До речі, свою знамениту чорну перуку Кобзон вперше одягнув ще в 1972 році, коли співакові було 35 років. З дитинства у артиста були проблеми з волоссям через те, що одного разу він вийшов в лютий мороз, близько 40 градусів нижче нуля, без шапки і пошкодив волосяні "коробочки".

Помер Йосип Кобзон: чим запам'ятався знаменитий артист

Йосип Кобзон (фото: iosifkobzon.ru)

У 2014 році підписав звернення діячів культури РФ на підтримку агресивної політики Путіна по Україні. При цьому Кобзон ніколи не приховував своєї українофобської позиції.

"Для мене не існує України, в якій існує фашистський режим", - говорив Кобзон.

Помер Йосип Кобзон: чим запам'ятався знаменитий артист

Йосип Кобзон (фото: wikimedia.org)

Він часто їздив в "ЛНР" і "ДНР" (навіть отримав "громадянство" однієї з "республік"). При цьому співакові був закритий в'їзд до США через підозри у зв'язках з організованою злочинністю, в Латвію - через сприяння підриву територіальної цілісності і суверенітету України, і низки інших країн ЄС.

В кінці липня 2018 року співак був госпіталізований, а в росЗМІ з'явилася інформація, що погіршення стану Йосипа Кобзона пов'язано з поширенням метастазів.

Повідомляється, що два тижні тому його організм став різко здавати. У останні дні його життя підтримували лише апарати. Він був підключений до ІВЛ. Два дні тому артист впав в кому, з якої так і не вийшов.  

30 серпня 2018 року було повідомлено про смерть 80-річного Кобзона.

Як пишуть росЗМІ, похований Кобзон буде на Центральному Востряковському кладовищі. Кілька років тому він сам купив там місце. Там же знаходяться могили його близьких родичів.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся