ua en ru

Під Харковом пара потонула під час побачення: фото і відео з місця трагедії

Під Харковом пара потонула під час побачення: фото і відео з місця трагедії Фото: Під Харковом пара потонула під час побачення (facebook.com UA.KyivPolice)

У передмісті Харкова пара загинула під час побачення. У соцмережах повідомляють, що хлопець і дівчина були в мікроавтобусі на березі водойми. У якийсь момент авто скотилося у воду, і вибратися їм не вдалося.

Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.

Трагедія трапилася ввечері, 11 вересня в районі Безлюдівки в місцевому водосховищі. Чоловік і жінка перебували на задньому сидінні автомобіля Renault Trafic. Мікроавтобус скотився у воду, що і призвело до загибелі людей.

Рятувальники дуже довго намагалися дістати авто. Ситуацію ускладнювало те, що машина лежала на боці. Троси обривалися, але врешті-решт машину дістали.

Під Харковом пара потонула під час побачення: фото і відео з місця трагедії

"На Безлюдівці Газель пішла під воду: два трупи. Хлопець з дівчиною займалися інтимними справами в машині і скотилися у воду… Вибратися, на жаль, не вдалося... Рятувальники зараз витягують авто з води", - йдеться в повідомленні каналу Типовий Харків.

Інформацію про інцидент підтвердили в ДСНС Харківському ЗМІ 057.ua.

Відзначимо, що спочатку повідомлялося, що загиблі - молоді люди, але пізніше з'ясувалося, що чоловікові - 61 рік, а особа жінки поки не встановлена.

Відео: під Харковом пара потонула у водоймі займаючись любов'ю