Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція
Слово журі: кому судді віддадуть перевагу в фіналі?

Фінал нацвідбору на Євробачення 2019 відбудеться сьогодні, 23 лютого, в прямому ефірі на телеканалах СТБ і UA: Перший

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019 відбудеться вже сьогодні в стінах Палацу Культури Київського Політехнічного Інституту.

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

22:40 - ВСЕ! НА ЄВРОБАЧЕННЯ ЇДЕ MARUV!

22:28 - ну, а тепер головне! Оцінки глядачів, які допоможуть дізнатися переможця нацвідбору Євробачення 2019.

167 500 глядачів проголосувало за фіналістів Нацвідбору!

Результати глядацького голосування:

 1. YUKO - 1
 2. ANNA MARIA - 2
 3. Brunettes Shoot Blondes - 3
 4. Freedom Jazz - 4
 5. KAZKA - 5
 6. MARUV - 6

Таким чином, набравши 11 балів, переможцем Нацвідбору 2019 в Україні стала Maruv!

22:23 - перед оголошенням фінальних результатів, всіх глядачів нацвідбору порадує своєю новою піснею Джамала. Композиція Solo.

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

22:05 - після виступу французького гостя Сергій Притула оголосив, що зараз свій вердикт скаже журі.

 1. ANNA MARIA - 1
 2. Brunettes Shoot Blondes - 2
 3. KAZKA - 3
 4. YUKO - 4
 5. MARUV - 5
 6. Freedom Jazz - 6

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

Цікаво, що дме ANNA MARIA все судді единогласно поставили 1 бал. Балет Freedom Jazz, в свою чергу, другий раз поспіль взяв максимальний бал від журі.

21:55 - А поки наші фіналісти чекають завершення голосування, на сцену вийшов учасник Євробачення 2019 від Франції, Білал Хассані. Його композиція називається "Король", а головним повідомленням пісні є заклик "бути собою". Важливо відзначити, що зовнішність француза марокканського походження викликала дуже багато суперечок і конфліктів в самій Франції.

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

21:36 - ЛІНІЇ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ ВІДКРИТІ!

21:19 - Власне кажучи, перше питання Притули після виступу був саме про це інтерв'ю. Ведучий дізнався і відкрив широкій аудиторії, що батьки дівчат мають пряме відношення до нинішньої влади Криму. Весь діалог тривав досить довго, але в підсумку одна з вокалісток навіть розплакалася, сказавши, що якщо був би вибір між батьками і конкурсом, вони обрали б батьків.

Потім розплакалася Джамала, яка сказала, що у неї теж батьки живуть в Криму і вона не може до них поїхати. І їй складно оцінювати виступи дівчат, хоча вона повинна залишатися професіоналом.

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

21:14 - завершували конкурсну програму заслужені артистки Криму, дует ANNA MARIA - My Road. Які зовсім недавно в одному з інтерв'ю не змогли відповісти, чий Крим. Номер - 6.

21:03 - Притула не міг не пройтися по "вокальному питанню" групи. Ведучий навіть зазначив, що в соціальних мережах поширюють хештег "NO KAZKA".

Джамала зазначила, що Олександрі, вокалістці групи, не вистачає стабільності у виконанні композиції. Співачка сказала, що її дуже хвилює питання: чи не розгубиться Олександра під час виконання пісні на Євробаченні? І навіть запропонувала їй пару уроків вокалу.

Філатов, в свою чергу, попросив усіх глядачів поважати і цінувати працю музикантів в Україні. І висловив впевненість, що Олександра впорається з цим вокальним питанням.

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

20:56 - ну що ж, ось ми і дочекалися найбільш суперечливого виступу другого півфіналу - групи KAZKA. Нагадаємо, що гурт багато хто звинувачував у дуже слабкому вокалі, влаштувавши справжню обструкцію в соціальних мережах. Композиція - Apart. Номер 5.

20:34 - Сергій Притула припустив, що ця пісня могла стати відмінним саундтреком для будь-якої реклами. До речі, у хлопців є близько 10 подібних контрактів з різними компаніями.

В цілому, журі дуже позитивно відгукнулися про виступ хлопців, але ось питання про те, що рояль в цій історії виглядає сильніше пісні, пролунав знову.

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

20:26 - епатажна MARUV, безумовно, додала іскри фіналу нацвідбору, а продовжувати цю хвилю випало хлопцям з Brunettes Shoot Blonde з їх композицією Houston і знаменитим роялем, всередині якого зібрано безліч різних музичних інструментів. Номер - 4. 

20:14 - виявляється, що MARUV пропонували виступити на конкурсі Євробачення 2019 інші країни. Однак озвучити ці країни співачка відмовилася.

Данилко залишився незадоволений! Тільки тим, що виконавиця не зробила "коло пошани" біля журі, як було в півфіналі.

Євген Філатов вибачився за, можливо, упереджене ставлення в півфіналі, назвавши композицію "музикою покоління, яке живе зараз".

Джамала вирішила повторитися про свої три фактори, за якими вона ставить оцінку. Питань до вокалу стало менше, номер - клас, пісня - клас, але ось гастролі MARUV в Росії її збентежили.

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

20:07 - Запрошуємо до екранів всю чоловічу половину країни. MARUV зі своєю інтелігентною провокацією - Siren Song. Номер 3.

19:59 - Притула зазначив, що композиція цієї групи стала єдиною україномовною піснею в фіналі. Більше того, на екрані показали скріншот, на якому в плейлисті президента України, Петра Порошенка, виявилася композиція групи YUKO.

Данилко був однозначним, коли коментував виступ гурту - "всі посилання для танцю є, але танцювати не хочеться".

Прекрасна половина журі, Джамала, мало говорила про пісню, а більше про те, що громадянка Росії прекрасно говорить і співає українською.

Євген Філатов відзначив стабільність виконання, стабільність перфомансу і стабільність аранжування. Простіше кажучи, все стабільно.

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

19:52 - після невеликої реклами, яка затягнулася на 15 хвилин, на сцені з'явилася група YUKO. Справжні інноватори, виконавці з далеко не типовим стилем фольктронік, впевнено посіли друге місце в півфіналі, взявши 7 балів від журі та глядачів. Композиція - Galyna Guliala. Номер - 2. 

19:29 - як і в минулий раз, дівчата показали яскравий виступ і непогані вокальні дані. Однак Притула резонно зауважив, що багато хто, особливо в соц.мережах, голосували за балет саме тому, що вокалістка Анастасія, виступала вагітною. А ось до моменту конкурсу, так би мовити, ця "фішка" вже пропаде.

Джамала сказала коротко і ясно - якщо говорити про ідеальний вокал, то це Freedom Jazz. Зізнавшись, що ця група їй шалено подобається.

Філатов назвав цей виступ ретроспективою, зазначивши, що це і комплімент, і, свого роду, побоювання.

Данилко, в свою чергу, зазначив, що йому виступ в півфіналі сподобався більше.

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

19:21 - нарешті, на сцену вийшов перший учасник - балет Freedom Jazz, який влаштував справжній Вогонь на сцені під час другого півфіналу. Запальні танці, вагітна вокалістка і дуже жива пісня "Cupidon". Відзначимо, що в півфіналі балет отримав найвищий бал від журі і глядачів. Номер 1.

19:16 - Данилко, тим часом, заступився за групу KAZKA, якої, на його думку, влаштували справжнє цькування в соц.мережах, за не найкраще вокальне виконання їх композиції. Притула нагадав, що вони (Данилко і KAZKA) виступають під одним лейблом, на що харизматичний виконавець, звичайно ж, віджартувався.

19:14 - Учасники пішли готуватися до своїх виступів, а Сергій Притула, у притаманному йому стилі, вирішив поцікавитися у журі: чи не виникло у них бажання взяти, так званий, самовідвід, через величезну кількість критики в соц.мережах?

Джамала відповіла, що для неї найважливіше пісня, перфоманс і виступ наживо. Крім того, вона зазначила, що також дуже важлива позиція артиста, щодо всього, що відбувається в країні.

19:05 - Фінал, якого так чекала вся країна, почався! Під божевільні оплески глядацької аудиторії на сцену виходять всі учасники фіналу Нацвідбору.

До початку фіналу залишається всього лише година, а група, яка буквально запалила у другому півфіналі, Freedom Jazz, нагадує своїм підписникам в Instagram, що вони виступають під номером 1.

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

MARUV, тим часом, активно готується до виступу і, щоб не нудьгувати, веде прямий ефір в Instagram, під час того, як стилісти продовжують готувати її до ефіру.

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

Багато хто помітив хвилювання вокалістки групи KAZKA, Олександри Зарицької, під час виступу в другому півфіналі. Співачка і сам це розуміє, тому відзначила в своєму Instagram, що головне перемогти свою невпевненість і страх.

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

Але не тільки фіналісти шоу будуть підкорювати сцену Нацвідбору. Згідно з анонсом, один з фаворитів Євробачення-2019 - француз Білал Хассані - виступить зі своєю конкурсною піснею Roi.

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

Білал Хассані буде не єдиним зірковим гостем Нацвідбору в Києві. На фінальному шоу виступить і зоряна суддя і переможниця вокального конкурсу Євробачення 2016 Джамала. Зірка представить свою нову пісню Solo, яку написали три американських сонграйтери, серед яких - номінант на Греммі Брайан Тодд.

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

Сьогодні вся Україна дізнається, хто ж представлятиме нашу країну на пісенному конкурсі Євробачення 2019, який пройде в Ізраїлі.

За результатами двох півфіналів, в фінальну частину Нацвідбору вийшли шість виконавців:

 1. MARUV
 2. Freedom Jazz
 3. KAZKA
 4. YUKO
 5. ANNA MARIA
 6. Brunettes Shoot Blondes

Що цікаво, саме в такій послідовності букмекери бачать результат майбутнього фіналу. Давайте освіжимо в пам'яті ключові моменти виступів всіх конкурсантів.

Співачка MARUV, в першу чергу, запам'яталася своїм епатажним і дуже запальним номером, який, в основному, підкорив чоловічу частину аудиторії. Джамала навіть зазначила, що такий виступ можуть не пройти вікове обмеження 18+.

Freedom Jazz буквально підірвав другий півфінал Нацвідбору, своєю веселою композицією. Як наслідок, перше місце від журі і глядачів. Головною родзинкою виступу колективу Олени Коляденко стала вагітна солістка, яка відважно танцювала на сцені.

Один з фаворитів Нацвідбору, гурт KAZKA, максимально здивувала своїм вокалом, який багато хто в соц.мережах буквально рознесли в пух і прах.

Група YUKO представила суміш фольклору і електроніки - фольктроніку. Вийшло дуже незвично і цікаво. Крім того, цей дует входить в лейбл Івана Дорна - MASTERSKAYA.

Дует ANNA MARIA заспівав пісню My Road, зайнявши в другому півфіналі друге місце, отримавши приблизно рівні оцінки від журі і глядачів.

Хлопці з Brunettes Shoot Blondes крім дуже непоганої композиції, представили свій неймовірний рояль, всередині якого були інтегровані інші музичні елементи.

Початок шоу о 19:00 в прямому ефірі телеканалів СТБ і UA: Перший

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся