ru ua

Ще трохи морозів: у яких областях буде низька температура

Ще трохи морозів: у яких областях буде низька температура Фото: Погода (Віталій Носач, РБК-Україна)

Погода в Україні в найближчі дні буде нестабільною

Погода в Україні у середу, 6 березня, у більшості областей буде сприятливою. Проте синоптики попереджають, що майже у всіх регіонах буде сильний вітер, а у кількох областях стовпчики термометрів опустяться нижче нуля. Про це повідомляється на сайті Українського гідрометцентру.

На сході країни буде хмарно, без істотних опадів. Вночі в регіоні очікується від 0 до +3 градусів, вдень повітря прогріється до +7 +9 градусів, у Дніпрі до +11 +13 градусів.

У південних областях сонячно, опади не прогнозуються. Вночі холодно, від 0 до +4 градусів. Вдень від +10 до +12 градусів, у Херсоні до +13 градусів.

У Криму без опадів, хмарно з проясненнями. Вночі від +2 до +4 градусів, вдень очікується до +12 градусів тепла.

На півночі буде холодно. Нічна температура повітря опуститься до -1 градуса. Вдень повітря прогріється до +4 +6 градусів. Істотні опади не прогнозуються.

У західних областях буде сухо і сонячно. Нічна температура повітря коливатиметься від -1 градуса в Івано-Франківську та Чернівцях до +2 градусів в інших областях. Вдень очікується +6 +8 градусів. У Львові, Івано-Франківську та Чернівцях до +9 градусів. Найтепліше буде на Закарпатті, +11 +13 градусів.

В центральній частині країни хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вночі від 0 до +3 градусів, вдень очікується від +7 до +10 градусів.

У столиці 6 березня без опадів, хмарно. Вночі холодно, від 0 до +2 градусів. Вдень повітря прогріється до +5 +7 градусів.

Ще трохи морозів: у яких областях буде низька температура

Карта погоди (meteo.gov.ua)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що синоптик попередила про різку зміну погоди.

А також розповідали про те, що став відомий прогноз погоди на п'ятницю, 8 березня.