Зубко розраховує, що Данія стане партнером України по Фонду енергоефективності

НовиниЕнергетика    12.10.2017 - 20:36
Фото: Геннадій Зубко (kmu.gov.ua)
Фото: Геннадій Зубко (kmu.gov.ua)

Найближчим часом Мінрегіон підготує пул інвестиційних проектів, які будуть запропоновані Данії

Віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко розраховує, що Данія стане партнером України по Фонду енергоефективності. Про це повідомляє прес-служба віце-прем'єра.

"Продовжуємо шукати й залучати міжнародних партнерів по Фонду енергоефективності. Окрім Євросоюзу та уряду Німеччини, з якими ми вже співпрацюємо, і які готові надавати фінансову і технічну допомогу в цьому напрямку,  розраховуємо, що таким партнером стане Данія", - зазначив урядовець за результатами зустрічі з послом Данії в Україні Рубеном Мадсеном та директором з інвестицій та керівником проекту Danida Business Finance Тіною Коллеруп Хансен.

Так, під час зустрічі сторони обговорили перспективні напрямки такої співпраці.

"Перспективним напрямком ми бачимо  участь данських компаній у проектах Фонду з точки зору інжинірингу у сферах енергоаудиту та енергосервісу, розробки технічних рішень, надання обладнання, а також можливість долучення до мультидонорського фонду зі співфінансування реалізації енергоефективних заходів", - зазначається у повідомленні.

Також вказано, що Данія зацікавлена у реалізації в Україні муніципальних  інфраструктурних проектів, зокрема у сферах водо-, теплопостачання, поводження з побутовими відходами та модернізації соціальних об’єктів.

За словами віце-прем'єра, найближчим часом Мінрегіон підготує пул інвестиційних проектів, які будуть запропоновані датській стороні.

Нагадаємо, раніше Зубко повідомив, що розробка нормативної бази по Фонду енергоефективності буде закінчена до кінця року.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top