Зубко сподівається, що Рада прийме всі закони по Фонду енергоефективності до 2017

НовиниЕнергетика    04.08.2016 - 22:37
Фото: Зубко сподівається на прийняття законів по Фонду енергоефективності до 2017
Фото: Зубко сподівається на прийняття законів по Фонду енергоефективності до 2017

Одним з базових елементів реформи з енергоефективності має стати також реформа теплоенергетики

Віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, торгівлі і житлово-комунального господарства Генадій Зубко сподівається, що Верховна Рада прийме всі закони по Фонду енергоефективності до кінця 2016 року. Про це він повідомив під час брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

"Питання створення Фонду енергоефективності стоїть на порядку денному, і до кінця року ми повинні прийняти усе законодавство, яке стосується саме цього напрямку", - заявив Зубко.

За його словами, це стосується не лише змін до законів, Податкового і Бюджетного Кодексів - передбачається також створення і ухвалення окремих законів про Фонд енергоефективності та енергоефективність будівель.


"Реформа по енергоефективності полягає на трьох базових елементах: це у першу чергу реформа в управлінні житлового сектору... реформа по створенню Фонду енергоефективності, який буде давати можливість не тільки фінансувати і компенсувати витрати наших українських родин, як з державного бюджету, так і за рахунок наших європейських партнерів", - додав Зубко.

Віце-прем’єр зазначив, що одним з базових елементів реформи з енергоефективності має стати також реформа теплоенергетики.

Нагадаємо, уряд планує до кінця 2016 року виділити додатково 200 мільйонів гривень на фінансування програм енергоефективності.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top