ru ua

У зоні ризику через затримання "диверсантів" у Криму знаходиться 10 тис. військових, - Лисенко

У зоні ризику через затримання "диверсантів" у Криму знаходиться 10 тис. військових, - Лисенко Фото: Андрій Лисенко

При пошуці "диверсанта" ФСБ використовує базу даних колишніх військових, яка зберігається у Криму

У зоні ризику через затримання "диверсантів" у анексованому Криму знаходиться 10 тис. військових. Про це заявив речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко, повідомляє "Еспресо".

За його словами, при пошуці чергового українського "диверсанта" Федеральна служба безпеки Російської Федерації використовує базу даних колишніх військових, яка зберігається у Криму.

"Можу сказати, що близько 10 тисяч таких справ, особових справ, зараз знаходиться в Криму, і це якраз є особлива група ризику, які сьогодні живуть мирним життям і взагалі вже забули, що таке військова служба", - зазначив він.

За словами Лисенка, мова йде про особові справи колишніх військовослужбовців, які вже не мають стосунку до служби у лавах Збройних сил України або Чорноморського флоту Російської Федерації.

"Вони зараз займаються суто цивільним життям. Але спецслужби Росії, щоб показати свою начебто ефективність, просто підіймають ці справи і оголошують когось черговим або шпигуном, або українським диверсантом", - заявив він, додавши, що це не останнє затримання українського "диверсанта" у Криму.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Криму заарештували колишнього військового нібито за шпигунство на користь України.